Kauno technologijos universitetas vs Telia (87:61)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus

2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 17:35 val., peržiūros: 1023

Sekmadienį, lapkričio 5 d., KTU sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dar pergalės skonio nepatyrę „Kauno technologijos universitetas“ (0-2) ir svečių teisėmis atvykę „Telia“ (0-1).

Nuo pat rungtynių pradžios „Kauno technologijos universiteto“ ekipa perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pirmo kėlinuko viduyje po M. Makulavičiaus metimo pirmavo 10:4. Bet tada po tritaškį smeigė M.Navikas ir S.Banaitis ir „Telia“ pasibaigus kėlinukui buvo priekyje minimaliu skirtumu 13:14.

Antrajame kėlinuke „Kauno technologijos universitetas“ spurtavo 22:4 ir kėlinuko viduryje jau pirmavo 35:18. Du K. Zabulio tritaškiai šiek tiek įpūtė deguonies į „Telios“ puolimą, tačiau kėlinuko pabaigoje „Kauno technologijos universitetas“ dar labiau išaugino savo pranašumą – 44:26.

Trečiajame kėlinuke žaidimas aikštelėje šiek tiek apsilygino, o ketvirčio viduryje po K. Aleksandravičiaus tritaškio rezultatas buvo 54:36. Į tai savo ruožtu „Kauno technologijos universitetas“ atsakė V. Pliaugos tritaškiu, bet „Telia“ kėlinuko pabaigoje šiek tiek apmažino šeimininkų persvarą – 59:44.

Ketvirtajame kėlinuke „Kauno technologijos universitetas“ labai greitai vėl įgijo dvidešimties taškų pranašumą ir kėlinuko viduryje pirmavo 72:52. Antroje kėlinuko pusėje puikiai sužaidė šeimininkų žaidėjas T.Prasauskas, kurio atkovoti kamuoliai puolime bei taiklūs metimai leido dar labiau padidinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 87:61 (13:14, 31:12, 15:18, 28:17). Tai yra pirmoji „Kauno technologijos universiteto“ pergalė.

„Kauno technologijos universiteto“ krepšininkas T.Kivaras po rungtynių nedaugžodžiavo: „lengvai iškovota pergalė“.

„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Pastolinis“ lengvai įveikė praretėjusias „Telia“ gretas (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Kauno technologijos universitetas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Acme“ (70:77) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ sutriuškino negausią „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pratęsime palaužė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:25 val.)Puikus „Remza & Langvila“ puolimas leido įveikti „Telia“ krepšininkus (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)