Remza & Langvila vs Bitdefender ‒ Altacom (76:56)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza & Langvila“ atsilaikė prieš charakterį rodžiusią „Bitdefender ‒ Altacom“ (76:56)

2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 23:49 val., peržiūros: 779

Sausio 4d., ketvirtadienį, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Mažosios taurės, G pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Remza & Langvila“ ir svečių – „Bitdefender ‒ Altacom“.

Rungtyniu pradžią geriau pradėjo šeimininkai, tačiau jų nepaleido „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipa ir pirmasis rungtynių ketvirtis baigėsi – (17:15) šeimininkų naudai.

Antrame rungtynių kėlinyje „Remza & Langvila“ krepšininkai žaidė per savo vidurio puolėją T. Dudzevičių, o nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs „Bitdefender ‒ Altacom“ sunkusis krašto puolėjas M.Savickas nustebino šeimininkus taikliais metimais iš vidutinio nuotolio. Nors antrąjį kėlinį minimalia persvara laimėjo svečiai, namų ekipa užbaigė pirmąją rungtynių pusę pirmaudami – (34:33).

Antrąją rungtynių pusę šeimininkai pradėjo užtikrinčiau, neleisdami priešininkams pelnyti taškų daugiau kaip pusę trečiojo kėlinio. Gera gynyba ir užtikrintas T. Dudzevičiaus žaidimas leido „Remza & Langvila“ ekipai susikrauti 10 taškų pranašumą – (53:43).

Svečiai dar tikrai nekėle baltos vėliavos ir ketvirtąjame kėlinyje dar bandė kabintis į varžovus, tačiau strigo tiek gynyba, tiek puolimas. Gerą atkarpą paskutiniąsias minutes sužaidę „Remza & Langvila“ ekipos krepšininkai dar padidino savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu – 76:56 (17:15, 17:18, 19:10, 23:13).

„Remza & Langvila“ Mindaugas Mingėla:

Viskas sekėsi puikiai, pirmos varžybos po švenčių dar nėra ritmo, greičio, varžovai buvo atkaklūs ir kibūs, tačiau svarbiausias dalykas, kad norim savo komandos vadovui, kuris šiuo metu atostogauja, perduoti linkėjimus, Žilvinai, linkėjimai!

Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Omega“ atsilaikė prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (91:85) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai nugalėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ (81:59) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 00:22 val.)„Omega“ atkrintamąsias pradėjo gan nelengva pergale prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Pastolinis“ įrodė savo pranašumą prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkus (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:42 val.) Plastena priversta pripažinti Bitdefender ‒ Altacom pranašumą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Alaina & Limobus“ nutraukė 5 iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją ir iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (63:53) (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 00:28 val.)Itin rezultatyviai sužaidę „Darbas ‒ hipocredit.lt“ sutriuškino „ Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:32 val.)