Telia vs Vilmista (69:86)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 26 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilmista“ nesunkiai įveikė „Telia“ (86:69)

2018 vasario 26 d., Pirmadienis, 23:37 val., peržiūros: 788

Vasario 26d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių. Mažosios taurės G pogrupio reguliariosios rungtynės tarp: „Vilmista“ ir „Telia“.

Rungtynes abi komandos pradėjo atkakliu žaidimu taškas į tašką. Pirmojo kėlinio pabaigoje pasinaudojęs varžovų klaida G.Mikėnas užbaigė pirmąjį kėlinį „Vilmistos“ naudai – 17:18. Antrame kėlinyje „Telia“ užstrigo puolime ir sugebėjo įmesti tik 9 kėlinio taškus. Tuo pasinaudoję „Vilmistos“ krepšininkai sužaidė solidų ketvirtį ir užbaigė pirmąją rungtynių pusė turėdami 14 taškų pranašumą – 26:40.

Antrąją rungtynių pusę užtikrintai pradėję „Vilmistos“ krepšininkai iš lėto didino skirtumą, o po trečiojo ketvirčio turėjo jau 22 taškų persvarą – 44:66. Ketivrtąjame rungtynių kėlinyje šiek tiek atsipalaidavę „Vilmistos“ krepšininkai leido „Telia“ ekipai sušvelninti deficitą, tačiau pergalę vis tiek užtikrintai šventė „Vilmista“ – 69:86 (17:18, 9:22, 18:26, 25:20).

„Vilmista“ komandos treneris Tomas Raulušavičius:

Tiesiog pavyko šiandien susirinkti, kas retokai būna, šiaip varžovai šiandien pakankamai gerai pataikė, mum gal nelabai krito mūsų metimai, galbūt geresnės gynybos ir perimtų kamuolių dėka pavyko šiandien laimėti.

„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Celsio“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 17:35 val.)„Pastolinis“ lengvai įveikė praretėjusias „Telia“ gretas (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Vilmista“ lengvai įveikė debiutantus „Modestos“ krepšininkus (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Ryterna“ pervažiavo „Telia“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ sutriuškino „Telia“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Puikus „Remza & Langvila“ puolimas leido įveikti „Telia“ krepšininkus (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)