Pastolinis vs Telia (110:55)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

„Pastolinis“ lengvai įveikė praretėjusias „Telia“ gretas

2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 22:45 val., peržiūros: 686

Vasario 22 dieną, 20:00 val., Elektrėnų profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko “Įmonių” lygos komandos “Pastolinis” (šeimininkai) „Telia“ (svečiai). Energingas šeimininkų startas leido nuo pat pradžių užspausti į kampą svečių komandą. “Telia” niekaip neprilygo varžovams ir leido “Pastolinis” komandai švęsti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 110:55 (29:8, 21:11, 30:23, 30:13).

Nuo pat pradžių greitai įsibėgėję „Pastolinis“ aktyviai žaidė tiek gynyboje, tiek puolime. Šeimininkai neprastai pataikė, kas nepavyko varžovams, o tai lėmė 21 taško šeimininkų pranašumą jau po pirmojo kėlinio (29:8). Antrojo kėlinio vaizdas nė kiek nesiskyrė nuo pirmojo. Svečiai toliau mėtė pro šalį, o gynyboje neturėjo tiek jėgų, kad atlaikyti varžovų uraganinį puolimą, kadangi buvo susirinkę vos penkiese. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu (50:19).

Antroje rungtynių pusėje svečiams ir toliau nepavyko sukurti jokios intrigos. Pataupydami jėgas stengėsi mėgautis žaidimu ir treniruotis prieš pranašesni varžovą. Tuo tarpu šeimininkai irgi treniravosi derinius ir mėgavosi žaidimu (80:42). Ketvirtajame kėlinyje svečiams pradėjo stigti jėgų ir visai atleido vadeles, ko pasekoje „Pastolinis“ susikrovė net 55 taškų pranašumą ir šventė pergalę rezultatu (110:55).

„Pastolinis“ komandos treneris R.Vičkačka: „Na, patys matėte, varžovai buvo kiek silpnesni, ar tiesiog per mažai jų susirinko, tačiau mūsų laukia rungtynės su grupės lyderiais, kuriuos norime nugalėti ir užimti grupėje pirmą vietą, tad pasidarėme gerą treniruotę.“

„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Vilmista“ nesunkiai įveikė „Telia“ (86:69) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Pastolinis“ gerokai patampė nervus „Omegai“, bet vistiek pralaimėjo (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 00:38 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Pastolinis“ įrodė savo pranašumą prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkus (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)Puikus „Remza & Langvila“ puolimas leido įveikti „Telia“ krepšininkus (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Pastolinis“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kesko Senukus“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:50 val.)„Ryterna“ pervažiavo „Telia“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)