Remza & Langvila vs Vilmista (92:65)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 30 d., Antradienis, 20:40 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Puikiai atakavę „Remza & Langvila“ žaidėjai pasiekė įtikinamą pergalę

2018 sausio 30 d., Antradienis, 22:51 val., peržiūros: 761

Sausio 30 dieną, 20:40 val., T. Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Vilmista“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, „Remza & Langvila“ net kelis kartus sugebėjo iššvaistyti dviženklį pranašumą, bet atėjus ketvirtąjam kėlinukui komanda pademostravo labai galingą žaidimą ir tiesiog nušlavė varžovus sau nuo kelio. Susitikimas baigėsi rezultatu 92:65 (31:18, 15:19, 14:19, 32:9).

Nors rungtynių pradžioje abi ekipos nesunkiai rinko taškus ir vyko savotiškos taškų lentynės, tačiau čia geriau atrodė „Remza & Langvila“ ekipa, kuri pataikė viską ką tik galėjo ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą. Tiesa, jau netrukus komanda gerokai sulėtino apsukas puolant, o ūgio pranašumą išnaudoję svečiai visiškai priartėjo. Prasidedant ilgajai pertraukai „Remza & Langvila“ vis dar buvo priekyje, bet jų persvara jau nebeatrodė tokia gėsminga 46:37.

Antroje rungtynių dalyje „Remza & Langvila“ dar kartą spurtavo ir pasiekė 16 taškų pranašumą, bet jį stebėtinai greitai išbarstė ir beliko tik 4 taškeliai. Kurį laiką vyko lygi kova, bet prasidedant ketvirtąjam kėlinukui „Vilmistos“ žaidimas tiesiog subyrėjo. „Remza & Langvila“ gerokai nusileido varžovams ūgiu, bet laiku dvigubino varžovų centrus, privertė juos klysti, o patys tiesiog mėgavosi greitu puolimu. Visa tai leido kėlinuką šeimininkams laimėti net 32:9 ir taip pasiekti pergalę net ir triuškinamu rezultatu 92:65.

Žilvinas Zakrasas („Remza & Langvila“):

„labai smagu grįžus po atostogų matyti taip susižaidusią komandą, laimėjome net ir be savo aukštaūgių, buvo tikrai geros rungtynės“.

Charakterį pademostavusi „Remza & Langvila“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:41 val.)„Remza & Langvila“ laimėjo lemiamą mūšį ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Puikus „Remza & Langvila“ puolimas leido įveikti „Telia“ krepšininkus (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.)„Omega“ antrą kartą įveikė „Remzą & Langvilą“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:38 val.) Remza & Langvila savos sienos nepadėjo nukalti pergalės prieš Lemora (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 00:54 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)15 tritaškių pataikę „Restauratoriai & Hausa“ lengvai susitvarkė su „Vilmista“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Geriau sužaista antra rungtynių dalis leido pergalę pasiekti „Remza & Langvila“ krepšininkams (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:43 val.)