DNC Sports Fairy & United vs Kauno TPMC (116:100)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Rezultatyvioje kovoje pranašesni buvo „DNC Sports Fairy & United“

2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 22:23 val., peržiūros: 1161

Antradienį, gruodžio dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „DNC Sports Fairy & United“ ir svečių „Kauno TPMC“ ekipų. Susitikimo pradžioje komandos dar žaidė apylygiai, tačiau vėliau aukštesnę pavarą įjungę aikštės šeimininkai atitrūko, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 116:100 (37:21, 26:31, 33:20, 20:28).

Rungtynių pradžioje abi komandos keitėsi greitomis atakomis, ko pasekoje eiga kurį laiką klostėsi apylygiai, tačiau bėgant laikui, aikštės šeimininkų snaiperiai vis dažniau plėšė varžovų tinklelį, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko, A. Gedmino vedini „DNC Sports Fairy & United“ įgijo šešiolikos taškų persvarą. Antrojo kėlinuko pradžioje visus svečių taškus tolimais metimais rinkęs P.Glaniauskas pataikė net keturis tritaškius iš eilės ir kiek prisivijo priešininkus, tačiau pastarieji taip pat nesnaudė ir čia pat atsakę spurtu vėl atitrūko. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios žaidimas ir vėl klostėsi panašiai, ko pasekoje šeimininkai ilsėtis išėjo turėdami vienuolikos taškų atotrūkį. 63:52.

Po ilgosios pertraukos ir toliau aikštės šeimininkus į priekį tempę A.Gedminas ir T.Žioba surengė spurtą, kurio dėka skirtumas tarp komandų nepastebimai greitai išaugo iki 22-iejų taškų. Įpusėjus kėlinukui trumpą atkarpą sužaidę „Kauno TPMC“ nežymiai sušvelnino deficitą, tačiau ir toliau pakankamai lengvai taškus rinkę „DNC Sports Fairy & United“ ekipos krepšininkai tik dar labiau nutolo. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje ir toliau tolimais metimais priešininkus skandinęs A.Gedminas skirtumą tarp komandų padidino iki 29-ių taškų. Kiek vėliau svečių gretose išsiskyręs R.Verbickas pajautė rungtynių ritmą ir tempė savo komandą į priekį, tačiau tas didelės įtakos aikštės šeimininkų pergalei neturėjo. 116:100.

Po nesėkmės Algirdas Žadeikis kalbėjo: „Iki pergalės pritrūko to, kad susirinktų žaidėjai. Nenoriu sakyti, kad pas mus buvo ne pagrindas, bet, iš kitos pusės, jo ir nebuvo. O pas varžovus, kiek matau, susirinko tie, kam reikėjo susirinkti, nors irgi tik keliese. Mūsų vienas žaidėjas atėjo tik į trečią kėlinį, pradėjome penkiese“.

„DNC Sports Fairy & United“: Andrius Gedminas – 36 tšk., Tautvydas Žioba – 25 tšk. (14 atk. kam., 9 rezult. perd.), Giedrius Būda – 20 tšk. (12 rezult. perd.), Paulius Valentukonis – 18 tšk. (11 atk. kam.), Karolis Meiliūnas – 15 tšk. (10 rezult. perd.)

„Kauno TPMC“: Ričardas Verbickas – 27 tšk., Laurynas Danielius – 22 tšk. (11 rezult. perd.), Povilas Glaniauskas – 21 tšk. (8 rezult. perd.), Ernestas Bliudžius – 14 tšk. (10 atk. kam.), Jonas Banys – 12 tšk.

Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Sporto manija“ įtikinamai įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 00:06 val.)„Sabonio KC“ po dramatiškos kovos įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Po ilgosios pertraukos užstrigusi „Banga & R2P Sport“ nusileido „DNC Sports Fairy & United“ ekipai (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:42 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „DNC Sports Fairy & United“ pasiekė dar vieną pergalę (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:47 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)Rezultatyvumu NBA rungtynes priminusiame mače T. Žiobos benefisas ir „DNC Sports Fairy & United“ pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:59 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)