Sabonio KC vs DNC Sports Fairy & United (85:91)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 12 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“

2017 sausio 12 d., Ketvirtadienis, 22:56 val., peržiūros: 1312

Ketvirtadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko A lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Sabonio KC“ ir svečių teisėmis atvykę „DNC Sports Fairy & United“. Primename, kad pirmame rate „DNC Sports Fairy & United“ tik minimaliu pranašumu įveikė varžovus ( 86:85).

Rungtynės užtikrinčiau pradėjo „DNC Sports Fairy & United“, kurie greitai atitrūko nuo varžovų ( 3:9). Šeimininkams pavyko atsigauti puolime ir skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų, tačiau greitai paleido žaidimo, kur svečiai laimėjo atkarpą net 15:0 ( 9:26). Per likusį laiką „DNC Sports Fairy & United“ išlaikė susikrautą pranašumą – 13:28.

Antrame kėlinyje M.Vaznaitis pradėjo tempti komandą ant pečių ir jo pastangomis skirtumas ištirpo iki 6 taškų ( 27:33). Vis dėlto, A.Gedminas priminė apie save, kur smeigė keturis tritaškius metimus paeiliui ir greitai atstatė turėtą pranašumą ( 34:47). Po minutės pertraukėlės „Sabonio KC“ surengė keletą sėkmingų atkarpų, kur vėl ėmė lipti varžovams ant kulnų – 43:50.

Po ilgosios pertraukos A.Gedminas per minutęs laiko smeigė tris tritaškius ( 43:59). Jaunieji Saboniukai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir toliau draskė varžovų gynybą greitomis atakomis ( 57:63). Kėlinuko pabaigoje komandos apsikeitė sekmingomis atakomis ir ekipas skyrė 5 taškai – 64:69.

Ketvirtame kėlinyje tarp ekipų toliau vyko taškas į tašką kova, tačiau „DNC Sports Fairy & United“ išlaikė iniciatyvą savose rankose. Svečiai pradėjo statyti žaidimą ant „bokštų“ , kur tai davė naudos ( 78:88). Per likusį laiką „DNC Sports Fairy & United“ neišsvaistė pranašumo ir iškovojo pergalę, rezultatu – 85:91.

Sabonio KC: Justas Sakalauskas – 24 tšk. (10 atk. kam.), Augustinas Tvarijonas – 17 tšk., Margiris Vaznaitis – 16 tšk.

DNC Sports Fairy & United: Andrius Gedminas – 40 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Meiliūnas – 19 tšk. (11 atk. kam., 13 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Giedrius Jevstignejevas – 18 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Marius Šumlinskas – 14 tšk. (19 atk. kam.)

„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Kauno autobusų“ ekipą (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„DNC Sports Fairy & United“ be didesnio vargo įveikė „BK Centre“ ekipą. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:41 val.)„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:13 val.)Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)Negausiai susirinkę „Banga & R2P Sport“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:26 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „DNC Sports Fairy & United“ pasiekė dar vieną pergalę (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:47 val.)Antroje rungtynių pusėjė „Kauno autobusai“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)