DNC Sports Fairy & United vs Baldų sandėlis.lt (96:88)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą

2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 23:40 val., peržiūros: 1332

Pirmadienį, gruodžio 19 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko A lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „DNC Sports Fairy & United“ ir svečių „Baldų sandėlis.lt“ ekipų. Rungtynės vyko gana permainingai, tačiau didžiąją rungtynių dalį pirmavo šeimininkų ekipa. Pastarieji rėmėsi žaidimu baudos aikštelėje ir pelnė net 58 taškus iš šios prieigos. Tuo tarpu, svečių ekipa labiau rėmėsi tolimais metimais ir jų išmetė net 59. Visgi, 22 taiklūs tolimi šūviai ir vos 10 pelnytų taškų baudos aikštelėje buvo per mažai ir jie buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

Rungtynes kiek geriau pradėjo „Baldų sandėlis.lt“ ekipa, pataikiusi tris greitus tritaškius ir įgijusi šešių taškų pranašumą. Visgi, tuomet taškus pradėjo rinkti ir „DNC Sports Fairy & United“ ekipa ir netrukus išlygino rezultatą. Sužaidus pusę kėlinio, svečių ekipos pranašumas buvo minimalus, bet tuomet jie krito į duobę, nepataikė tolimų metimų, o tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir surengė 12:0 spurtą, kuris leido jiems įgyti jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 29:21. Antrojo kėlinuko pradžia nebuvo itin rezultatyvi, bet vėliau komandos pradėjo dažniau užbaigti sėkmingai atakas, o tai kiek geriau sekėsi „Baldų sandėlis.lt“ ekipai. Jie kantriai vijosi savo varžovus, o po taiklaus Ž. Jocio tritaškio, galiausiai įsiveržė į priekį po ilgesnės pertraukos. Visgi, po šaltoko dušo atsigavę aikštelės šeimininkai pradėjo geriau dirbti gynyboje, kas davė vaisių ir puolime ir netrukus jie susigrąžino persvarą į savas rankas ir išlaikė ją iki pat kėlinuko pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 51:46.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „DNC Sports Fairy & United“, kurie pelnė net 11-ą taškų be varžovų atsako ir įgijo jau 16-os taškų pranašumą. Sužaidus pusę kėlinuko, pirmuosius taškus šiame ketvirtyje pelnė ir svečių ekipa. Likus žaisti pusantros minutės iki trečiojo kėlinio pabaigos, komandas skyrė 11-a taškų, tačiau tuomet įsimėtė „Baldų sandėlis.lt“ tolimoji artilerija ir smeigė tris tolimus metimus, kurie leido sumažinti atsilikimą jau iki šešių taškų. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 70:64. Sėkmingai užbaigę trečiąjį kėlinį, svečių ekipa taip pat sėkmingai pradėjo ir lemiamą ketvirtį. Jie netrukus braukė savo varžovų pranašumą iki minimalaus ir grįžo į kovą dėl pergalės. Visgi, tuomet geresnę atkarpą sužaidė „DNC Sports Fairy & United“ komanda ir įgijo septynių taškų atotrūkį. Vėliau komandos pradėjo žaisti apylygiai ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Svečių ekipa vis bandydavo priartėti prie savo varžovų, tačiau aikštelės šeimininkai neketino jų prisileist arčiau ir į sėkmingas svečių ekipas, atsakydavo tuo pačiu. Galiausiai, rungtynių pabaigoje, „DNC Sports Fairy & United“ turėjo saugų pranašumą, o tolimi „Baldų sandėlis.lt“ tritaškiai skriejo pro šalį ir taip aikštelės šeimininkai apgynė savo tvirtovę. Galutinis rungtynių rezultatas 96:88.

D.Budginas („DNC Sports Fairy & United“):
„Manau, kad varžovai irgi nepilnai susirinko. Tiesiog gal didesnį norą laimėti turėjom, gal daugiau patirties. Mes žaidžiam daug metų ir žaidžiam savo žaidimą, tad anksčiau ar vėliau, viskas gaunasi. Žaidėm puse sudėties, bet viskas gavosi“.

DNC Sports Fairy & United: Ignas Grigaravičius – 20 tšk., Tautvydas Žioba – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Karolis Meiliūnas – 16 tšk. (9 rezult. perd., 6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 16 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Jevstignejevas – 13 tšk. (14 atk. kam.)

Baldų sandėlis.lt: Žygimantas Jocys – 20 tšk., Edgaras Švelginas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Taurantas Tamošiūnas – 15 tšk., Rokas Puikys – 12 tšk.

Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Kauno autobusų“ ekipą (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)„A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių pusfinalyje „DNC Sports Fairy & United“ turėjo pripažinti „Baldų sandėlis.lt“ pranašumą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:39 val.)20 tritaškių įsūdę „Kauno autobusai“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:21 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)„DNC Sports Fairy & United“ be didesnio vargo įveikė „BK Centre“ ekipą. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:41 val.)„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:13 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „DNC Sports Fairy & United“ pasiekė dar vieną pergalę (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:47 val.)