Kauno TPMC vs DNC Sports Fairy & United (92:102)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“

2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 23:32 val., peržiūros: 1223

Pirmadienį, vasario 20 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Kauno TPMC“ ir svečių „DNC Sports Fairy & United“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios nuo tolimos distancijos neprilygstamai atakavęs A.Gedminas timptelėjo svečius į priekį, ko pasekoje šie atitrūko ir pirmavę visų rungtynių metu pasiekė pergalę rezultatu 92:102 (16:29, 27:24, 17:24, 32:25).

Rungtynių pradžioje nesulaikomai iš toli atakavęs A.Gedminas tik privertė varžovus skėsčioti rankomis, kol šis savų taiklių tolimų bombų dėka suteikė „DNC Sports Fairy & United“ ekipai aštuoniolikos taškų pranašumą. Vis tik, kėlinuko pabaigoje kiek atsibudę aikštės šeimininkai sugebėjo deficitą sušvelninti iki trylikos taškų. Antrojo kėlinuko pradžioje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvidešimties taškų, tačiau vėliau puolimą pagerinę „Kauno TPMC“ ėmė mažinti deficitą ir iki ilgosios pertraukos pradžios komandas skyrė tik dešimt taškų. 43:53.

Po ilgosios pertraukos greitame puolime sėkmingai taškus rinkę svečių krepšininkai ir vėl ėmė tolti, ko pasekoje susigrąžino dvidešimties taškų pranašumą. Vis tik, aikštės šeimininkų gretose komandą į priekį tempęs M.Jakštas neleido varžovams pernelyg atitrūkti. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje dar kelis sėkmingus epizodus sužaidę „Kauno TPMC“ sumažino deficitą iki vienuolikos taškų, bet ir vėl spurtavę svečiai atitrūko dvidešimties taškų skirtumu. Vis tik, per likusį laiką geriau žaidę šeimininkai sumažino atsilikimą iki dešimties taškų, tačiau tai intrigos nesugrąžino ir užtikrinta pergale džiaugėsi „DNC Sports Fairy & United“. 92:102.

„Kauno TPMC“: Mindaugas Jakštas – 38 tšk. (7 išpr. praž.), Deividas Pogužinskas – 22 tšk., Evaldas Kulboka – 13 tšk. (6 rezult. perd.)

„DNC Sports Fairy & United“: Andrius Gedminas – 39 tšk., Paulius Valentukonis – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Meiliūnas – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Ignas Grigaravičius – 15 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 13 tšk. (6 rezult. perd.)

Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Kauno autobusų“ ekipą (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autubusų“ pergalę prieš „ Kauno TPMC“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 08:11 val.)Rezultatyvumu NBA rungtynes priminusiame mače T. Žiobos benefisas ir „DNC Sports Fairy & United“ pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Sabonio KC“ po dramatiškos kovos įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Trečiose pusfinalio rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Kauno TPMC“ ir pateko į finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Sporto manija“ įtikinamai įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 00:06 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „DNC Sports Fairy & United“ pasiekė dar vieną pergalę (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:47 val.)„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:13 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)