Sabonio KC vs DNC Sports Fairy & United (86:85)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC“ po dramatiškos kovos įveikė „DNC Sports Fairy & United“

2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 22:44 val., peržiūros: 1149

Ketvirtadienį A.Sabonio krepčinio centro salėje įvyko A lygos „Sporto fėjos “ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Sabonio KC“ (1/3) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „DNC Sports Fairy & United“(1/0) .

Rungtynės prasidėjo „Sabonio KC“ sėkmingomis atakomis ( 7:2). „DNC Sports Fairy & United“ sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą, kur šeimininkai padidino pranašumą iki 8 taškų ( 16:8). Vis dėlto, svečiai užpuolė keletą greitų atakų ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų, bet kėlinuko pabaigoje šeimininkai pasinaudojo svečių klaidomis ir atstatė 5 taškų pranašumą – 19:14.

Antrajame kėlinyje „Sabonio KC“ pradėjo strigti gynyboje ir šeimininkų treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 19:18). Po minutės pertraukėlės „Sabonio KC“ suaktyvino savo gynybą, kur perėmė iniciatyvą į savas rankas (29:22). Likus žaisti tris mnutes A.Gedminas smeigė du tritaškius metimus ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų ( 37:34). Per likusį laiką rezultatas tarp ekipų nepakito – 42:39.

Po ilgosios pertraukos „DNC Sports Fairy & United“ ekipa ataka po atakos ėmė mažinti skirtumą, kol galiausiai išlygino ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 46:48). Svečiai toliau išlaikė iniciatyvą, kur pranašumas išaugo iki 5 taškų ( 49:54). Po minutės pertraukėlės ( likus žaisti dvi minutes) „DNC Sports Fairy & United“ išlaikė susikrautą pranašumą – 53:59.

Ketvirtame kėlinyje A.Gedminas toliau šaudė tritaškius metimus ir neleido šeimininkams prisivyti ( 62:67). „Sabonio KC“ sugebėjo susitvarkyti su gynyba, kur surengė keletą sėkmingų atkarpų ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 81:76). Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Likus žaisti mažiau nei puse minutės šeimininkai pirmavo dviems taškais, tačiau A.Gedminas smeigė tritaškį metimą ir persvėrė pranašumą į savas rankas ( 83;84). Po minutės pertraukėlės šeimininkai atsakė tuo pačiu ( 86:84). Likus žaisti apie dvi minutes šeimininkai užsidirbo nesportinę pražangą ir A.Gedminas turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau pirmąjį baudos metimą prametė, o per likusią sekundę nesugebėjo sukurti atakos ir „Sabonio KC“ šventė pergalę, rezultatu – 86:85.

Sabonio KC: Marius Valinskas – 22 tšk. (7 rezult. perd.), Justas Sakalauskas – 18 tšk., Julius Daugėla – 17 tšk.

DNC Sports Fairy & United: Andrius Gedminas – 28 tšk., Tautvydas Žioba – 21 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 12 tšk., Ignas Grigaravičius – 11 tšk.

„Sporto manija“ įtikinamai įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 00:06 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Rezultatyvioje kovoje pranašesni buvo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:23 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)Po atkaklios kovos „Sabonio KC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sabonio KC“ surengė treniruotę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Po ilgosios pertraukos užstrigusi „Banga & R2P Sport“ nusileido „DNC Sports Fairy & United“ ekipai (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:42 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)