Kauno autobusai vs DNC Sports Fairy & United (131:136)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Rezultatyvumu NBA rungtynes priminusiame mače T. Žiobos benefisas ir „DNC Sports Fairy & United“ pergalė prieš „Kauno autobusus“

2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 23:59 val., peržiūros: 1488

Pirmadienį, sausio 30 – ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL A lygos, „Sporto fėja“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Kauno autobusų“ ir jiems iššūkį metusių svečių „DNC Sports Fairy & United“ komandos.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų tritaškių lietumi. Tolimi metimai vienas po kito skrodė tinklelį. Įpusėjus kėliniui po dar vieno P. Beliavičiaus tritaškio „Kauno autobusai“ atitrūko – 17:9. Tačiau netrukus A.Gedminas pataikė du tritaškius paeiliui ir sumažino „DNC Sports Fairy & United“ deficitą iki 4 taškų. Po jau ketvirtojo A. Gedmino tolimo šūvio svečiai išsiveržė į priekį, bet persvara pasidžiugė neilgai. Ketvirtį „Kauno autobusai“ baigė pataikydami 2 tolimus metimus iš eilės ir po pirmojo kėlinio pirmavo 34:29.

Antrąjame kėlinuke vaizdas aikštelėje per daug nepasikeitė. Abi komandos išlaikė aukštą žaidimo tempą ir žaidė kokybišką ir akiai gražų krepšinį. Pataikytų tritaškių rekordą pagerinęs P.Beliavičius ketvirtį pradėjo pelnydamas 9 taškus vos per dvi minutes. Po eilinio gynėjo tritaškio šeimininkai vėl atitrūko – 45:33. Antroje kėlinio pusėje „DNC Sports Fairy & United“ krepšininkai perėmė žaidimo iniciatyvą į savo rankas – po du dvitaškius pridėjo G.Būda ir G.Jevstignejevas ir komandas skyrė jau tik 5 taškais – 53:48. Tačiau vėl darbo ėmėesi P.Beliavičius kėlinį baigęs 3 tolimais metimais paeiliui ir atstatydamas „Kauno autobusams“ dviženklę persvarą – 64:54.

Po ilgosios petraukos žaidimo sparta krito, o ir metimai vis dažniau pradėjo skrieti pro šalį. „DNC Sports Fairy & United“ pradėjo taškus rinkti per priekinę liniją – G.Jevstignejevas ir T.Žioba puikiai darbavosi baudos aikštelėje. Aukštaūgių dėka įpusėjus kėliniui svečiai vėl pasivijo varžovus – 75:71. Nors svečiam ir buvo pavykę vėl išsiveržti į priekį, tačiau „Kauno autobusų“ krepšininkai nepasimetė ir užkrintai sužaidę kėlinio pabaigą vėl išsiveržė į priekį – 89:87.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo T. Žiobos dvitaškiu ir rezultatas buvo lygus. Šeimininkai į tai atsakė dviem tolimais metimais iš eilės ir vėl atitrūko – 95:89. Dvi minutes trukusį taškų badą nutraukė „DNC Sports Fairy & United“ krepšininkai pelnydami 6 taškus iš eilės ir vėl išlygindami rezultatą. Svečiai nemažino apsukų ir įpusėjus kėliniui jau turėjo 5 taškų persvarą – 99:104. Komandos vis apsikeidavo rezultatyviomis atakomis, o likus žaisti daugiau nei minutę J.Ročka pataikė iš toli ir vėl išvedė „Kauno autobusus“ į priekį – 112:111. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 4 sekundes „DNC Sports Fairy & United“ krepšininkai po G. Būdos realizuotų baudos metimų turėjo 3 taškų persvarą – 114:117. Šeimininkai siekdami išvengti tolimo metimo ir pratęsimo prasižengė prieš P. Beliavičių. Gynėjas prametė pirmąjį baudos metimą, antrąjį metė į lanką atkovo kamuolį puolime ir fantastišku tritaškiu iš aikštės kampo išlygino rezultatą – 117:117. Per likusias 2 sekundes „DNC Sports Fairy & United“ krepšininkams pasižymėti nepavyko ir šiose rungtynėse teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimą tritaškiu pradėjo vakar gimtadienį atšventęs K.Meiliūnas. M.Lauraitis pataikė du tolimus metimus iš aikštelės kampo ir įpusėjus pratęsimui išlygino rezultatą – 124:124. Netrukus ir vėl sužibėjo „DNC Sports Fairy & United“ priekinės linijos žaidėjai – T.Žioba pataikė dvitaškį su pražanga, netrukus po to paties aukštaūgio perdavimo pasižymėjo G.Jevstignejevas ir netrukus šeimininkai atitrūko 126:131. Nors M.Lauraitis tritaškiu dar bandė atkurti intrigą pratęsimo pabaigoje (129:133), bet rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidę „DNC Sports Fairy & United“ iškovojo gražią pergalę rezultatu 131:136 (34:29, 30:25, 25:33, 28:30, 14:19).

Per rungtynes buvo pagerinti 5 „Švyturio“- Kauno krepšinio lygos rekordai:

Didžiausias naudingumo koeficientas: 71 Tautvydas Žioba;

Pataikė tritaškių metimų: 14 Paulius Beliavičius;

Rezultatyviausios rungtynės: 267 t. (131:136);

Daugiausiai taškų per pratęsimą: 19 t. (1 prat.) (DNC Sports Fairy & United);

Daugiausiai tritaškių metimų:30 (Kauno autobusai);

Po rungtynių pakalbintas „DNC Sports Fairy & United“ treneris D.Budginas kalbėjo: „Varžovams šiandien gerai sekėsi. Jie turėjo porą žaidėjų, kuriems šiandien fantastiškai metė tritaškius, tai mums tekdavo atidirbti tuos mums sumestus taškus. Gaunam tritaškių seriją, po truputį vėl prisivijam ir taip ne kartą šiandien. O gale, manau, pavargo jų pagrindiniai žaidėjai, nes jie žaidė be keitimų, o tada mums sukrito metimai ir laimėjom.“

Kauno autobusai: Paulius Beliavičius – 52 tšk. (13 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Mantas Lauraitis – 29 tšk. (5 rezult. perd.), Jonas Ročka – 21 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd.), Karolis Skadas – 13 tšk. (10 atk. kam.)

DNC Sports Fairy & United: Tautvydas Žioba – 47 tšk. (17 atk. kam., 7 rezult. perd., 12 išpr. praž.), Karolis Meiliūnas – 22 tšk. (12 atk. kam., 9 rezult. perd.), Andrius Gedminas – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Būda – 17 tšk. (9 rezult. perd.), Giedrius Jevstignejevas – 14 tšk., Dainius Bakanas – 10 tšk.

„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Kauno autobusų“ ekipą (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „DNC Sports Fairy & United“ pasiekė dar vieną pergalę (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:47 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)Rezultatyvioje kovoje pranašesni buvo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:23 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)Pirmosiose A lygos ketvirtfinalio rungtynėse „Baldų sandėlis.lt“ ekipos pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:09 val.)„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:13 val.)„A“ lygos lyderių dvikovoje A. Giedraičio ir M. Kudirkos tandemas nukalė triuškinančią „Sporto manijos“ pergalę prieš „Kauno autobusus“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:22 val.)Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.)