Sporto manija vs DNC Sports Fairy & United (120:75)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto manija“ įtikinamai įveikė „DNC Sports Fairy & United“

2017 vasario 28 d., Antradienis, 00:06 val., peržiūros: 1139

Pirmadienį, vasario 27 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko A lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Sporto manijos“ bei svečių „DNC Sports Fairy & United“. Rungtynių nugalėtojas išsisprendė jau per pirmąjį kėlinį, kuomet kibia gynyba pasižymėjusi šeimininkų ekipa susikrovė jau triuškinantį pranašumą. Likusių rungtynių metu šeimininkai ir toliau puikiai atakavo varžovų krepšį, o svečių žaidimas toli gražu nepriminė krepšinio.

Pirmąjį kėlinį kur kas užtikrinčiau pradėjo „Sporto manijos“ kolektyvas, kuomet pelnė devynis taškus be atsako. Vėliau vaizdas aikštelėje nesikeitė. Šeimininkai pritaikė puikų spaudimą, kuris „DNC Sports Fairy & United“ komandai buvo neįkandamas ir iš jų pusės pasipylė galybė klaidų, kurios virto lengvais taškais į jų krepšį. Viso kėlinio metu aikštelėje tiesiog dominavo „Sporto manijos“ ekipa ir po pirmųjų dešimties minučių, jie turėjo jau triuškinantį, 31 taško, pranašumą – 39:8. Antrajame kėlinyje šeimininkų ekipa atleido vadeles ir taip stipriai nepersistengė gynyboje. Visa tai atsispindėjo rezultate ir „DNC Sports Fairy & United“ komanda pagaliau sugebėjo dažniau pataikyti į krepšį. Visgi, ir toliau puikiai puolime veikusi „Sporto manijos“ mašina neleido varžovams net pagalvoti apie kokį nors priartėjimą ir jie tik dar labiau tolo nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 67:28.

Trečiajame bei ketvirtajame kėliniuose abi komandos jau suprato, kad „DNC Sports Fairy & United“ sutriuškinimo šiandien nepavyks išvengti ir tiesiog atsipalaidavo. Abi komandos šiuose kėliniuose žaidė rezultatyviai. „Sporto manijos“ ekipa nevengė sukurti gražesnių epizodų ir žiūrovus palepino efektingais epizodais. A.Giedraitis nevengė palaužyti lanko dėjimais ir „išrašė“ vieną įsimintiniausių blokuotų metimų daugelio akimis. Tuo tarpu svečių ekipos žaidimas toli gražu nepriminė tikro krepšinio. Metimai iš labai tolimų distancijų, nuo vidurio linijos bei metimai kabliu nuo tritaškio tikrai nepagražino šių rungtynių. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 120:75.

Sporto manija: Airidas Giedraitis – 38 tšk., Mantas Kvedaras – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Elvinas Kaluginas – 11 tšk., Tadas Žūtautas – 10 tšk., Mantas Kudirka – 10 tšk.

DNC Sports Fairy & United: Andrius Gedminas – 22 tšk., Paulius Valentukonis – 14 tšk., Modestas Latkauskas – 14 tšk.

„Sabonio KC“ po dramatiškos kovos įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:55 val.)Rezultatyvioje kovoje pranašesni buvo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:23 val.)„Sporto manija“ pradėjo pergalingai A lygos „Sporto fėjos“ sezoną (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Po ilgosios pertraukos užstrigusi „Banga & R2P Sport“ nusileido „DNC Sports Fairy & United“ ekipai (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:42 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Sporto manija“ turėjo lengvą treniruotę su „BK Centre“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:51 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Kauno autobusai“ ekipos. (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 07:09 val.)