Sporto manija vs Kauno TPMC (108:81)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 08 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Trečiose pusfinalio rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Kauno TPMC“ ir pateko į finalą

2017 gegužės 08 d., Pirmadienis, 23:12 val., peržiūros: 1246

Gegužės 8 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių trečios pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Sporto manija“ priemė svečius „Kauno TPMC“. Pirmas pusfinalio rungtynes rezultatu 85:75 buvo laimėję „Kauno TPMC“. Antrą dvikovą rezultatu 111:82 laimėjo „Sporto manija“.

Rungtynes geriau pradėjo „Sporto manija“, kuri pataikė tris tritaškius iš eilės ir sužaidus dvi minutes „Kauno TPMC“ paprašė pirmos minutės pertraukėlės (9:0). Po jos svečiai atsigavo ir dviejų minučių atkarpą laimėjo rezultatu 0:8 (9:8). Penktą minutę „Kauno TPMC“ išsiveržė į priekį (9:10). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė du taškai (14:16). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Sporto manija“, kuri nutolo nuo varžovų (22:16). Devintą minutę „Kauno TPMC“ vėl buvo priartėję (22:20), bet kėlinį geriau užbaigė „Sporto manija“ (29:20).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu „Kauno TPMC“ tritaškiu (29:23). Po šio metimo svečių puolimas užstrigo, o „Sporto manija“ pelnė šešis taškus be atsako (35:23). Visgi trečią minutę „Kauno TPMC“ pradėjo vytis varžovus. Po aštuonių svečių taškų be atsako komandas skyrė tik keturi taškai (35:31). Šeštą minutę „Sporto manija“ vėl padidino pranašumą (40:31). Netrukus tritaškiu atsakė „Kauno TPMC“, o vėliau dar du iš eilės tritaškius pataikė „Sporto manija“. Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Kauno TPMC“, kurie gero puolimo dėka priartėjo prie varžovų (50:45).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Sporto manija“. Pirmas dvi minutes su puse minutės nei taško nepelnė „Kauno TPMC“, o gintis sekėsi prastai (56:45). Po minutės pertraukėlės dar tris taškus pelnė „Sporto manija“ (59:45). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Kauno TPMC“ pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 10 taškų (59:49). Vėliau „sporto manija“ pamažu didino persvarą, o likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 19 taškų (76:57). Per paskutines dvi kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 25 taškų (86:51).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (89:64). Ketvirtą minutę šimtąjį tašką pelnė „Sporto manija“ (101:69). Netrukus spurtą pradėjo „Kauno TPMC“, kurio metu svečiai pelnė devynis taškus be atsako (101:78). Rungtynių pabaigoje „Sporto manijos“ persvara padidėjo iki 27 taškų (108:81). „Sporto manija“ kovos dėl stipriausios šio sezono „A“ lygos komandos vardo, o „Kauno TPMC“ bandys iškovoti trečią vietą lygoje.

„Sporto manijos“ treneris Modestas Vaškūnas paklaustas,koks buvo pagrindinis pranašumas šiandien, atsakė: „Geras suolelis, geri keitimai, susižaidimas. Geras mūsų komandos ne tik šio sezono susižaidimas, bet daug metų rungtyniavimas kartu. Taip gavosi, kad šiemet mes sudarėme tokią komandą, kuri yra tikrai konkurencinga žaisti dėl pirmos vietos turnyre. Kažkaip pralaimėjome pirmas serijos rungtynes, bet per sekančias dvi išsiaiškinome, kad mes verti žaisti finale.“ Paklaustas, ar komanda prieš šias rungtynes buvo gerai nusiteikę ir atsipalaidavę, treneris atsakė: „Ne, nebuvome atsipalaidavę, ką ir norėjau pasakyti. Kai pralošėme pirmas rungtynes mes kiekvienose rungtynėse turėjome galimybę pralaimėti ir iškristi, apie ką mes tikrai negalvojome čempionato pradžioje. Laimėjome viską sezono metu, nežinojome ką reiškia pralaimėti. Pirmose pusfinalio rungtynėse mus truputi supurtė ir gal pastatė į vietą, jei mes galvojome, kad esame verti žaisti finale. Fianle rungtynės vienos, todėl žaidžiant prieš bet ką galimybės vienodos. Kokie bus varžovai, prieš tokius žaisime. Tikimės laimėti.“

Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmę „Kauno TPMC“ žengė į pusfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Sporta Manija“ nepaliko jokių vilčių „Kauno TPMC“ komandai ir išlygino A lygos pusfinalio serijos rezultatą (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:46 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autubusų“ pergalę prieš „ Kauno TPMC“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 08:11 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Kauno autobusai“ ekipos. (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 07:09 val.)Visas rungtynes kontroliavusi „Sporto manija“ ir toliau žengia be kluptelėjimų (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:20 val.)„Sporto manija“ įtikinamai įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 00:06 val.)„Sporto manija“ pradėjo pergalingai A lygos „Sporto fėjos“ sezoną (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)