Kauno TPMC vs Sporto manija (80:102)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais

2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 21:37 val., peržiūros: 1347

Lapkričio 14 dieną, 19:15 val., Kauno technikos profesinio mokymo centre (didžiojoje salėje), susitiko „A“ lygos komandos „Kauno TPMC“ (šeimininkai) ir „Sporto Manija“ (svečiai). Nors rungtynes puikiai pradėjo „Sporto Manija“, tačiau šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir iki pat ilgosios pertraukos lipo varžovams ant kulnų. Vis tik po ilgosios pertraukos „Sporto Manija“ dar kartą nutolo, pasiekė 10 taškų pranašumą, o rungtynėms artėjant į pabaigą užtvirtino savo persvarą, nutolo per 20 taškų atstumu ir pelnė simbolinį šimtąjį tašką. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:102.

Rungtynių pradžia buvo tikras košmaras aikštelės šeimininkams, kurie niekaip nesugebėjo pelnyti taškų net 5 minutes ir paleido varžovus tolyn (0:11). Tačiau „Sporto Manija“ dideliu pranašumu džiaugėsi neilgai, nes labai šaltoje salėje žaidėjai rungtyniavo nestabiliai ir, kad nesušaltų atsarginiai žaidėjai komandos buvo priverstos atlikti dažnus keitimus. Kiek pasikeitus ekipų sudėtims pagaliau krepšys atsirišo ir „Kauno TPMC“ krepšininkams, kurie sužaidė keletą labai sėkmingų atkarpų ir kone visiškai panaikino varžovų persvarą. Intriga sugrįžo, o prasidedant ilgajai pertraukai „Sporto Manijai“ beliko vos 2 taškelių pranašumas 39:41.

Žaidimas kurį laiką vyko lygiai ir antroje susitikimo pusėje, tačiau „Kauno TPMC“ ekipai užteko vos keletą kartų suklysti ir varžovai stagiai nutolo. Svečiai pabandė paspausti varžovus ir tai davė pastebimos naudos, išnaudodami varžovų klaidas „Sporto Manijos“ krepšininkai pagaliau galėjo žaisti sau įprastą – labai greitą ir rezultatyvų krepšinį. Negana to svečiai dar puikiai pataikė tolimus metimus, o skirtumas perkopė 10 taškų ribą. Kurį laiką „Kauno TPMC“ dar bandė priešintis, tačiau paskutinėmis minutėmis komandos gynyba visiškai subyrėjo ir varžovai pabėgo tolyn. Galingas finišas „Sporto Manijai“ padėjo pasiekti daugiau nei 20 taškų pranašumą, o komanda perkopė ir šimto taškų ribą. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:102.

Kauno TPMC: Aidas Makūnas – 22 tšk. (5 rezult. perd., 8 perimt. kam.), Evaldas Kulboka – 21 tšk., Deividas Pogužinskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Valaitis – 12 tšk.

Sporto manija: Mantas Kudirka – 19 tšk. (7 rezult. perd.), Osvaldas Braždžionis – 15 tšk., Vilius Škėma – 14 tšk., Karolis Pupinis – 12 tšk. (10 atk. kam.), Elvinas Kaluginas – 11 tšk. (6 perimt. kam.), Mantas Kvedaras – 11 tšk., Tadas Žūtautas – 10 tšk., Justinas Pocius – 10 tšk.

Trečiose pusfinalio rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Kauno TPMC“ ir pateko į finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Kauno autobusai“ ekipos. (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 07:09 val.)„Kauno TPMC“ susitvarkė su „Sabonio KC“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:32 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Sporto manija“ turėjo lengvą treniruotę su „BK Centre“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)Aukšto tempo rungtynėse „Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:12 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)„Sabonio KC“ apgynė tvirtovės sienas prieš „Kauno TPMC“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)