Kauno autobusai vs DNC Sports Fairy & United (101:107)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Kauno autobusų“ ekipą

2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 22:58 val., peržiūros: 1303

Pirmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko A lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno autobusai“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „DNC Sports Fairy & United“ .

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 6:7), tačiau „DNC Sports Fairy & United“ ekipai surengė keletą greitų atakų ir pranašumas išaugo iki 7 taškų (6:13). „Kauno autobusam“ sunkiai sekėsi sugaudyti varžovus gynyboje. Vis dėlto, kėlinuko pabaigoje šeimininkai susitvarkė su gynyba ir sumažino skirtumą iki 6 taškų – 26:32.

Antrame kėlinyje „DNC Sports Fairy & United“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir pranašumas išaugo iki dviženklio (33:46). „Kauno autobusai“ bandė gelbėtis iš padėties tolimais metimais, bet jie skriedavo pro šalį, o svečiai su kiekviena minute didino pranašumą ( 35:53). Likus žaisti tris minutes „DNC Sports Fairy & United“ neišbarstė atotrūkio ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 18 taškų – 48:66.

Po ilgosios pertraukos „DNC Sports Fairy & United“ toliau išlaikė greitą tempą, bet šeimininkai tritaškių metimų dėka mažino skirtumą ( 65:78). Paulius Beliavičius traukė komandą ant pečių ,tačiau „DNC Sports Fairy & United“ demonstravo greitą ir komandį krepšinį, kur atstatydavo susikrautą pranašumą – 75:92.

Ketvirtą kėlinuką „Kauno autobusai“ pradėjo „sausa“ atkarpa ir skirtumas ištirpo iki 10 taškų ( 82:92). Po minutės pertraukėlės šeimininkai toliau žaidė įjungę aukštesnę pavarą ( 89:96). Šeimininkai pataikė keletą svarbių metimų ir deficitas ištirpo iki 5 taškų, tačiau „DNC Sports Fairy & United“ užpuolė keletą greitų atakų ir šeimininkų treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 94:101). Likus žaisti dvi minutes svečiai rungtynių pabaigą sužaidė šaltakraujiškai ir iškovojo pirmąją pergalę, rezultatu – 101:107.

Po laimėtų rungtynių „DNC Sports Fairy & United“ ekipos treneris, D.Budginas, kalbėjo:“ Antroje rungtynių pusėje prisijungęs T.Žioba vos nesugriovė viso komandos žaidimo. Prisitaikėme prie varžovų šiandien. Visi bėgantys ir tingyntis gintis, teko ir mums bėgti. Manau, kad bėgam ir salė patogi greitam žaidimui. Lankai dideli , rezultate matosi. Pakrito metimai ir laimėjome. Sulaukėme pastiprinimo antroje pusėje dar.“

Kauno autobusai: Paulius Beliavičius – 29 tšk., Tomas Rakauskas – 22 tšk., Tomas Čerkunovas – 15 tšk., Rokas Stankevičius – 11 tšk. (7 rezult. perd.), Mantas Lauraitis – 10 tšk.

DNC Sports Fairy & United: Andrius Gedminas – 24 tšk., Karolis Meiliūnas – 17 tšk. (10 rezult. perd.), Tautvydas Žioba – 17 tšk., Modestas Latkauskas – 12 tšk.

„DNC Sports Fairy & United“ be didesnio vargo įveikė „BK Centre“ ekipą. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:41 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:13 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Kauno autobusai“ ekipos. (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 07:09 val.)Rezultatyvumu NBA rungtynes priminusiame mače T. Žiobos benefisas ir „DNC Sports Fairy & United“ pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:59 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „DNC Sports Fairy & United“ pasiekė dar vieną pergalę (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:47 val.)