Kauno autobusai vs Kauno TPMC (124:111)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autubusų“ pergalę prieš „ Kauno TPMC“

2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 08:11 val., peržiūros: 1293

Pirmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko A lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno autobusai“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno TPMC“.

Rungtynes greitu puolimu pradėjo „Kauno autobusai“ 8:0, tačiau svečiai susitvarkė su gynyba ir sušvelnio rezultatą iki dviejų taškų ( 10:8). „Kauno TPMC“ toliau nestabdė apsukų ir persvėrė rezultatą į savas rankas, bet šeimininkai greitai susigrąžino iniciatyvą į savas rankas ( 19:13). R.Malecko ( pelnė 16 taškų per pirmą ketvirtį) pastangomis svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą – 23:23.

Antrasis ketvirtis prasidėjo sėkminga atkarpą „Kauno autobusų“ ir pranašumas išaugo iki 8 taškų ( 33:25). Vis dėlto, „Kauno TPMC“ pataikė du tolimus metimus paeiliui ir skirtumas ištirpo iki dviejų. Svečiai toliau žaidė lyg ant bangos, kur atitrūko nuo varžovų šešiais taškais ( 40:46). Per lkusias dvi minutes svečiai tęsė uraganinį puolimą. Prieš ilgąją pertrauką susikrovė 10 taškų pranašumą – 52:62.

Po ilgosios pertraukos „ Kauno autubusai“ surengė keletą greitų atakų ir ištirpino skirtumą, bet svečiai mažais žingsniukais atstatė dviženklį pranašumą ( 63:73). Vis dėlto, šeimininkai apsigynė nuo keletą svarbių varžovų atakų ( 71:73), tačiau „Kauno TPMC“ neužleido lyderio vaidmens ir išlaikė nedidelį pranašumą. Kėlinuko paskutinę minutę šeimininkai smeigė du tritaškius ir persvėrė rezultatą į savas rankas – 85:84.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „Kauno autobusai“ pradėjo greitomis atakomis ir svečių ekipos treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 91:84). Po minutės pertraukėlės „Kauno TPMC“ toliau neišlipo duobės, po P.Beliavičiaus dvitaškio komandas skyrė 11 taškų ( 100:89). T.Rakauskas tiesiog sužybėjo , kur pelnė tris tritaškius paeiliui ( 111:95). Kėlinuko pabaigoje „Kauno TPMC“ kilo į lemiamą šturmą ir pradėjo grėsmingai artėti varžovų, bet „Kauno autobusai“ neišbarstė pranašumo ir šventė pergalę, rezultatu – 124:111.

Po laimėtų rungtynių „Kauno autobusų“ ekipos treneris, A.Juodelis, kalbėjo:“Pirmos rungtynės, tik pusę komandos susirinko. Varžovai visą laiką žaidė B lygoje, tačiau kovingi tokie. Išskirčiau A.Makūną, kuris pataikė tritaškius metimus ir gerai skirstė kamuolį. Mums pavyko trečiame kėlinyje perlaužti rezultatą ir susikrauti 15 taškų pranašumą, bet visi atsipalaidavo ir su intriga baigti rungtynes reikėjo.“

Kauno autobusai: Tomas Rakauskas – 39 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Paulius Beliavičius – 26 tšk. (11 rezult. perd.), Jonas Ročka – 22 tšk. (16 atk. kam.), Mantas Lauraitis – 19 tšk. (11 rezult. perd.), Tomas Čerkunovas – 13 tšk.

Kauno TPMC: Deividas Pogužinskas – 33 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Rokas Maleckas – 29 tšk., Aidas Makūnas – 19 tšk. (11 atk. kam., 10 rezult. perd.)

Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)20 tritaškių įsūdę „Kauno autobusai“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Kauno autobusai“ lengvai nugalėjo „BK Centre“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:41 val.)„Kauno autobusams“ dėl pergalės teko pavargti su „Baldų sandėlis.lt“ penketu (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:41 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „BK Centre“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:39 val.)Antroje rungtynių pusėjė „Kauno autobusai“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Sabonio KC“ apgynė tvirtovės sienas prieš „Kauno TPMC“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Kauno autobusai“ neturėjo jokio vargo su BK „Centre“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Kauno autobusai“ po permainingos kovos įveikė „Banga & R2P Sport“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 06:21 val.)