BK Centre vs DNC Sports Fairy & United (49:133)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos.

2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 23:13 val., peržiūros: 1385

Sekmadienį, lapkričio 20 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko A lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę BK "Centre" ir svečiuose žaidę "DNC Sports Fairy & United" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "DNC Sports Fairy & United" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko pirmauti rezultatu – (16:29). Antrame kėlinyje svečiai dar labiau padidino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 35 taškai – (27:62). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai toliau tolo nuo savo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (52:133).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "DNC Sports Fairy & United" ekipos taikliu dvitaškiu metimu. Jau kitoje atakoje BK "Centre" ekipa pelnė savo pirmuosius taškus ir sužaidus apie minutę rezultatas buvo lygus – (2:2). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai pirmavo nedideliu skirtumu – (11:9). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje pasikeitė. Svečiai greitai persvėrė rezultatą savo naudai, laimėjo atkarpą – (5:20), po kurios pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (16:29).

Antrą kėlinį "DNC Sports Fairy & United" ekipa padėjo laimėdama atkarpą – (2:12), po kurios sužaidus 5 minutes komandas skyrė jau 23 taškai – (18:41). Antroje kėlinio dalyje svečiai toliau bėgo nuo savo varžovų, skirtumas tarp komandų tik augo ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (27:62).

Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje visiškai nepasikeitė, "DNC Sports Fairy & United" toliau didino skirtumą tarp komandų ir rungtynės baigėsi "DNC Sports Fairy & United" pergale rezultatu – (52:133).

Po laimėtų rungtynių "DNC Sports Fairy & United" ekipos treneris kalbėjo: "Varžovas nebuvo labai stiprus, prieš varžybas išsikėlėme tikslą ir tiesiog žaidėme."

BK Centre: Pavel Kirilenko – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Denis Malinauskas – 16 tšk., Edgaras Beržinskas – 8 tšk.

DNC Sports Fairy & United: Ignas Grigaravičius – 37 tšk., Tautvydas Žioba – 33 tšk. (17 atk. kam., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Meiliūnas – 18 tšk. (17 rezult. perd.), Modestas Latkauskas – 15 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 14 tšk.

„DNC Sports Fairy & United“ be didesnio vargo įveikė „BK Centre“ ekipą. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:41 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Kauno autobusų“ ekipą (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)„Banga & R2P Sport“ nepaliko jokių vilčių BK „Centre“ ekipai (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 14:37 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Kauno autobusai“ lengvai nugalėjo „BK Centre“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:41 val.)Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Kauno autobusai“ neturėjo jokio vargo su BK „Centre“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 20:54 val.)