Sporto manija vs Baldų sandėlis.lt (82:62)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų.

2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 23:52 val., peržiūros: 1386

Sekmadienį, lapkričio 20 dieną, A. Sabonio krepšinio mokyklos sporto salėje įvyko A lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Sporto manija" ir svečiuose žaidę "Baldų sandėlis.lt" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Sporto manija" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (21:19). Antrasis kėlinys kiek geriau susiklostė "Baldų sandėlis.lt" ekipai, kuriai pavyko priartėti prie varžovų iki minimumo – (40:39). Trečiame kėlinyje šeimininkai sužaidė kiek tiksliau ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 8 taškai – (57:49). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai dar labiau pradėjo tolti nuo savo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (82:62).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Sporto manija" ekipos pelnytais 7 taškais iš eilės, vėliau sekė pirmieji "Baldų sandėlis.lt ekipos taškai, po kurių sužaidus apie 3 minutes rezultatas buvo – (7:1). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik vienas taškas – (12:11). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė žaisti taškas į tašką ir po pirmų dešimties minučių priekyje buvo "Sporto manija" – (21:19).

Antrą kėlinį kiek geriau pavyko pradėti šeimininkų ekipai, kuriai sužaidus minutę pavyko padidinti skirtumą iki 5 taškų – (25:20). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko vėl priartėti iki minimumo – (32:31). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis ir antrasis kėlinys baigėsi šeimininkams turint minimalią persvarą – (40:39).

Trečio kėlinio pradžia nebuvo labai rezultatyvi. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes komandos pelnė vos po kelis taškus, bet priekyje vis dar buvo "Sporto manija" – (44:42). Antroje kėlinio dalyje svečiai papuolė į duobę, pralošė atkarpą – (13:7) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (57:49).

Ketvirto kėlinio pradžią geriau pavyko pradėti "Sporto manija" ekipai, kuriai sužaidus 2 minutes pavyko padidinti skirtumą iki 10 taškų – (64:54). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko vėl sumažinti skirtumą iki 8 taškų – (66:58). Visgi per likusį laiką "Baldų sandėlis.lt" ekipai daugiau nieko nepavyko nuveikti, šeimininkai laimėjo dar vieną atkarpą – (14:4) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (82:62).

Sporto manija: Karolis Pupinis – 24 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Kudirka – 20 tšk., Vilius Škėma – 18 tšk., Tadas Žūtautas – 10 tšk.

Baldų sandėlis.lt: Lukas Grabauskas – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Šarūnas – 10 tšk., Rokas Puikys – 8 tšk.

„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Kauno autobusai“ ekipos. (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 07:09 val.)„Sporto manija“ pradėjo pergalingai A lygos „Sporto fėjos“ sezoną (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Sporto manija“ įtikinamai įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 00:06 val.)„Sporta Manija“ nepaliko jokių vilčių „Kauno TPMC“ komandai ir išlygino A lygos pusfinalio serijos rezultatą (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:46 val.)Visas rungtynes kontroliavusi „Sporto manija“ ir toliau žengia be kluptelėjimų (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:20 val.)Trečiose pusfinalio rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Kauno TPMC“ ir pateko į finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Sporto manija“ turėjo lengvą treniruotę su „BK Centre“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:51 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:55 val.)