Sabonio KC vs Kauno TPMC (85:70)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 27 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC“ apgynė tvirtovės sienas prieš „Kauno TPMC“

2016 spalio 27 d., Ketvirtadienis, 22:01 val., peržiūros: 1261

Ketvirtadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko A lygos „Sporto fėjos“ pirmenybės, kuriose susitiko „Sabonio KC“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno TPMC“ ekipa.

Rungtynes abi ekipos pradėjo nerezultatyviai, sekė eilė pramestų metimų ( 4:5), tačiau pirmieji ledus iš tolimos distancijos pramušė aikštelės šeiminkai, kur Marius Valinskas pataikė tris paeiliui tritaškius metimus ir įgijo keturių taškų pranašumą ( 13:9). Kėlinuko pabaigoje „Sabonio KC“ toliau smeigė tolimus metimus, tačiau sunkiai pavykdavo stabdyti varžovus baudos aikštelėje – 19:14.

Antrame ketvirtyje šeimininkai truktelėje į priekį, bet Aido Makūno pastangomis vėl „Kauno TPMC“ sušvelnino skirtumą iki keturių taškų ( 25:21). Vis dėlto, M.Valinsko ir E.Juozaičio duetas žaidė nesustabdomai ir pranašumą padidino iki dviženklio ( 35:23). Per likusį laiką ekipos apsikeitė sekmingomis atakomis ir „Sabonio KC“ išlaikė turėtą pranašumą – 40:28.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai toliau demonstravo greitą krepšinį, kur atotrūkis padidėjo iki 16 taškų. Visgi, viskas apsivertė aukštyn kojom, kai Aidas Makūnas , tiesiog, pradėjo sautyti aikštelėje. Jo pastangomis su kiekviena ataka skirtumas tarp komandų ėmė tirpti, kol galiausia prieš ketvirtą kėlinuką liko tik du taškai – 60:58.

Ketvirtą kėlinuką „Sabonio KC“ ekipa atsigavo po šalto dušo, kur surengė keletą greitų atakų ir ėmė didinti pranašumą. „Kauno TPMC“ įkrito į duobę, kur sunkiai sekėsi išlipti ( 78:63). Per likusį laiką „Sabonio KC“ sužaidė šaltakraujiškai ir išlaikė turėtą pranašumą. Aikštelės šeimininkai iškovojo pirmąją pergalę A lygos čempionate – 85:70.

Po pralaimėtų rungtynių „Kauno TPMC“ ekipos treneris, A.Žadelis, teigė:“ Gražiai tik trečią kėlinį sužaidėme iš keturių. Vieną kėlinį tik. Tai va, kai sužaisime du su puse kėlinio gražiai iš keturių , tai bus garantuota pergalė.“

Sabonio KC: Marius Valinskas – 23 tšk., Elvis Juozaitis – 19 tšk. (11 atk. kam.), Benas Survila Bagdonavičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Kauno TPMC: Aidas Makūnas – 34 tšk. (6 rezult. perd., 8 perimt. kam.), Einoras Stankus – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Šarūnas Dimša – 8 tšk. (11 atk. kam.)

„Sabonio KC“ surengė treniruotę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Kauno TPMC apgynė savas sienas prieš Sporto manija (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:54 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autubusų“ pergalę prieš „ Kauno TPMC“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 08:11 val.)„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmę „Kauno TPMC“ žengė į pusfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)Po atkaklios kovos „Sabonio KC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sabonio KC“ po dramatiškos kovos įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Sporto manija“ pradėjo pergalingai A lygos „Sporto fėjos“ sezoną (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)