Kauno autobusai vs Sporto manija (68:79)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Kauno autobusai“ ekipos.

2016 gruodžio 20 d., Antradienis, 07:09 val., peržiūros: 1439

Pirmadienį, "Kauno energijos" sporto salėje, įvyko A lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Kauno autobusai" ir svečiuose žaidę "Sporto manija" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Sporto manija" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsivežti į priekį rezultatu – (25:26). Antrasis kėlinys kiek sėkmingesnis buvo "Kauno autobusai" ekipai, kuriai pavyko po dviejų kėlinių rezultatą išlyginti – (40:40). Trečiame kėlinyje svečiai vėl sužaidė tiksliau ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 8 taškai – (56:64). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai dar bandė vytis savo varžovus, bet rungtynių gale tiksliau sužaidę "Sporto manijos" ekipa iškovojo pergalę rezultatu – (68:79).

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu "Sporto manijos" ekipos tolimu metimu. Jau sekančioje atakoje savo pirmuosius 3 taškus pavyko pelnyti ir "Kauno autobusai" ekipai, po kurių sužaidus apie minutę rezultatas buvo – (3:2). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus "Kauno autobusai" ekipai pavyko šiek tiek padidinti skirtumą – (16:13). Antroje kėlinio dalyje prabėgus 2 minutėms, šeimininkams pavyko atitrūkti nuo savo oponentų jau 7 taškais – (22:15). Visgi per likusį laiką "Sporto manija" ekipai pavyko sužaisti tikslią atkarpą – (3:11) ir pirmasis kėlinys kiek netikėtai baigėsi svečiams palankesniu rezultatu – (25:26).

Antrame kėlinyje abi komandos labiau ėmė akcentuoti gynybą. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes svečiams pavyko laimėti dar vieną atkarpą – (4:11) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 8 taškai – (29:37). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje pasikeitė. Šeimininkai po truputi ėmė artėti prie savo varžovų ir antrasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu – (40:40).

Trečiasis kėlinys prasidėjo 8 iš eilės pelnytais "Sporto manija" ekipos taškais, po kurių skirtumas tarp komandų išaugo iki 8 taškų – (40:48). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai jau pirmavo dviženkliu taškų skirtumu – (45:55). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nelabai keitėsi, komandos ėmė žaisti apsikeisdamos po kelias tikslias atakas ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (56:64).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms keičiantis rezultatyviomis atakomis, po kurių sužaidus apie 5 kėlinio minutes komandas skyrė jau 11 taškų – (63:74). Antroje kėlinio dalyje "Kauno autobusai" ekipai dar šiek tiek pavyko sumažinti atsilikimą, bet pasivyti varžovų jau nebe pavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu – (68:79).

Po laimėtų rungtynių "Sporto manija" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną turėjome ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį, du kėlinius žaidėme apylygiai, o po to pas varžovus ėmė jaustis nuovargis. Trečiame ir ketvirtame kėliniuose mes buvo šviežesni, greitesni ir to pasakoje turime tokį rezultatą."

Po pralaimėtų rungtynių "Kauno autobusai" ekipos treneris kalbėjo: "Neblogai pradėjome rungtynes, du kėlinius žaidėme apylygiai, vėliau nepataikėme savo metimu, mūsų priekinės linijos žaidėjai buvo sunkesni, o mums šiandieną trūko keletos pagrindinių gynėjų. Antroje rungtynių dalyje nepataikėme daugelio savo metimu. Dar neatsimenu kada per rungtynes būtume tik 68 taškus surinkę.

Kauno autobusai: Mantas Lauraitis – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Jonas Ročka – 14 tšk., Šarūnas Zablockis – 11 tšk., Tomas Čerkunovas – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Sporto manija: Karolis Pupinis – 18 tšk. (15 atk. kam.), Mantas Kvedaras – 17 tšk., Justinas Pocius – 12 tšk., Jonas Pacevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Kauno autobusų“ ekipą (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)Antroje rungtynių pusėjė „Kauno autobusai“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Sporto manija“ pradėjo pergalingai A lygos „Sporto fėjos“ sezoną (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Drausmingai sužaidę rungtynių pabaigą pergalę pasiekė „Kauno Autobusai“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Sporto manija“ turėjo lengvą treniruotę su „BK Centre“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:51 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Sporto manija“ įtikinamai įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 00:06 val.)