Bella Italia ‒ Feniksas vs exPersvara (62:46)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 27 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvokai įveikė savo varžovus

2017 spalio 28 d., Šeštadienis, 11:59 val., peržiūros: 776

Penktadienį, spalio 27 dieną, Žiburio pagrindinėje mokykloje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Bella Italia ‒ Feniksas“ bei svečių „exPersvara“. Rungtynių pradžioje kiek geriau sekėsi svečių ekipai, kurie turėjo labai trapų pranašumą savo rankose, tačiau vėliau aikštelės šeimininkai perimė rungtynių iniciatyvą, įgijo dviženklį pranašumą ir nesidairė atgal.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo sėkmingiau šeimininkų ekipai, jie pirmieji pelnė keturis taškus. Tuomet 8:0 atkarpą laimėjo „exPersvara“ ekipa ir turėjo labai nedidelį pranašumą savo rankose. Po beveik penkių minučių „Bella Italia ‒ Feniksas“ tylos, jiems pavyko pelnyti taškus ir likusio kėlinuko metu ekipos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:14. Antrąjį ketvirtį 9:2 spurtu pradėjo aikštelės šeimininkai ir netrukus įgijo penkių taškų pranašumą. Visgi, „exPersvara“ į tai atsakė penkiais taškais paeiliui ir rezultatas vėl buvo apylygis. Tuomet komandos apsikeitė keliai sėkmingais išpuoliais, o ketvirčio pabaigoje kiek geriau atrodė „Bella Italia ‒ Feniksas“, kuriems pavyko atitrūkti nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:27.

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pademonstravo savo gerą gynybą ir per visą kėlinį savo varžovams leido pelnyti vos septynis taškus. Tuo kaip mat pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir dažniausiai bėgdavo į greitas atakas, po savo varžovų klaidų. Skirtumas tarp komandų augo, kaip ant mielių, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:34. Ketvirtasis kėlinukas teliko tik formulumas. Abi komandos šį kėlinuką sužaidė ganėtinai apylygiai. Svečių ekipa net neturėjo šansų kibtis į kovą dėl pergalės, „Bella Italia ‒ Feniksas“ viso kėlinio metu laikė saugų pranašumą nuo savo varžovų ir galiausiai iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 62:46.

Andrius Skučas („Bella Italia ‒ Feniksas“):
„Gerai gynėmės. Geriau susigynėm, sujudėjom neblogai, deriniai pavyko ir po truputį pradedam susižaist. Varžovus labai žymiai pranokom ūgiu, tad laimėjom kovą dėl kamuolių ir svarbiausia buvo komandinis darbas“.

Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 16:04 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ sužaidė puikų pirmąjį ketvirtį ir iškovojo pergalę (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 20:02 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Dumblo“ pranašumą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Vilkai“ įveikė „Bella Italia ‒ Feniksas“ (58:52) (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:49 val.)„Return“ pranoko namuose žaidusius „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkus (2018 sausio 05 d., penktadienis, 22:25 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 kovo 02 d., penktadienis, 21:40 val.)