Bella Italia ‒ Feniksas vs KMAIK (65:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 16 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71)

2018 kovo 17 d., Šeštadienis, 13:39 val., peržiūros: 763

Kovo 16 d., Žiburio pagrindinėje mokykloje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis, kuriame susitiko aikštės šeimininkai „Bella Italia ‒ Feniksas“ ir svečiai „KMAIK“.

Rungtynes abi komandos pradėjo sunkiai rinkdamos taškus ir kėlinio viduryje rezultatas buvo tik (4:4). Visgi kėlinį geriau užbaigė svečiai, kurie po dviejų I. Šturmos taiklių tolimų metimų turėjo 6 taškų pranašumą po pirmojo kėlinio (10:16).

Antrajame kėlinyje persvarą savo rankose ir toliau laikė „KMAIK“ (19:24), bet ir vėl geriau sužaistas kėlinio galas leido svečiams prieš ilgąją pertrauką pirmauti rezultatu (27:35).

Trečiajame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ naudojosi ilgesniu atsarginių žaidėjų suoliuku ir sugebėjo prisivyti varžovus (43:45). Tačiau ir vėl daugiausiai I. Šturmos pastangomis svečiai padidino pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo (49:57).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar bandė spausti varžovus, tačiau tas nepasiteisino ir svečiai tik padidino pranašumą (49:64). Nors rungtynių gale „Bella Italia ‒ Feniksas“ ir sumažino atsilikimą tačiau pritrūko šiek tiek laiko ir į kitą etapą žengia „KMAIK“ rezultatu 65:71 (10:16, 17:19, 22:22, 16:14).

„KMAIK“ komandos žaidėjas J.Navackas:

Komandos pergalę lėmė vėl greitas žaidimas, manau mes priešininkus nuvarginom, gerai pataikėme tolimus metimus, gražiai kamuolys vaikščiojo puolime, todėl ir laimėjome.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Dumblo“ pranašumą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Vilkai“ įveikė „Bella Italia ‒ Feniksas“ (58:52) (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:49 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvokai įveikė savo varžovus (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 11:59 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Hermis“ įveikė „KMAIK“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 20:16 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 kovo 02 d., penktadienis, 21:40 val.)