Bella Italia ‒ Feniksas vs Return (61:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 05 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Return“ pranoko namuose žaidusius „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkus

2018 sausio 05 d., Penktadienis, 22:25 val., peržiūros: 563

Penktadienio vakarą Žiburio pagrindinėje mokykloje vyko C lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „Bella Italia – Feniksas" (šeimininkai) su „Return" (svečiais). Po įnirtingos kovos pergalę pavyko išplėšti svečių komandai.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkai, tačiau vėliau jie gavo dviejų tolimų šūvių atsaką iš varžovų. D.Nemeikša ir P.Venclovas vienas kitam padėdami vedė savo komandą į priekį. Kėlinio pabaigoje rezultatas – 14:23.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo „Return" spurtu 5:0, kurį surengė A.Pūras. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui aikštės šeimininkai taip pat atsakė spurtu, tik šis buvo 7:0. Po taiklaus G. Žižio dvitaškio paskutinėje atakoje, jiems pavyko sumažinti deficitą iki 8 taškų. Komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 30:38.

Antroji rungtynių pusė žadėjo galimą intrigą. Tačiau svečiai neleido „Bella Italia – Feniksas“​ žaidėjams perimti iniciatyvos ir didino savo atotrūkį. L. Grincevičiui įmetus taiklų dvitaškį, „Return“​ susikrovė 20 taškų persvarą. Rezultatas prieš lemiamą ketvirtį – ​44:61.

Paskutiniajame kėlinyje „Bella Italia – Feniksas" krepšininkams nepavyko sukurti intrigos. Nors šeimininkai kėlinį užbaigė spurtu 11:0, kurio iniciatorius buvo E.Vaičiūnas, tai nepadėjo pasivyti varžovų. Rungtynės baigėsi „Return" pergale rezultatu 61:72.

P. Venclovo („Return“) komentaras po pergalingų rungtynių:
„​Džiaugiuosi, kad pagaliau visa „šaika“​ susirinko. Po naujųjų gal šiek tiek pailsėjom. Visai komandiškai ir užtikrintai visi, atrodo, sužaidėm. Viską mes visada pradedam nuo gynybos, pasisekė apsiginti. Paskui ir puolimas atsirado. Tai manau čia ir buvo pergalės esmė.“

Charakterį pademonstravę „Return“ įveikė „Bella Italia ‒ Fenikso“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Vilkai“ įveikė „Bella Italia ‒ Feniksas“ (58:52) (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:49 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)„Grande“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bella Italia ‒ Feniksas“ (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:52 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 kovo 02 d., penktadienis, 21:40 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvokai įveikė savo varžovus (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 11:59 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)