Dumblas vs Bella Italia ‒ Feniksas (76:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Dumblo“ pranašumą

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 19:12 val., peržiūros: 754

Lapkričio 12 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Dumblas“ priemė svečius „Bella Italia ‒ Feniksą“. „Dumblas“ buvo iškovojęs tris pergales, o „Bella Italia ‒ Feniksas“ savo sąskaitoje turėjo dvi pergales ir tiek pat pralaimėjimų.

Rungtynes geriau pradėjo „Dumblas“ kuris pamažu didino persvarą. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė penki taškai (5:0). Penktą minutę komandas skyrė šeši taškai (11:5). Devintą minutę šeimininkų pranašumas padidėjo iki 10 taškų (19:9). Kėlinio pabaigoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ sumažino varžovų persvarą dviem taškais (19:11).

Antro kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė lygiai. Penktą minutę komandas skyrė devyni taškai (28:19). Šeštą minutę skirtumas sumažėjo iki penkių taškų (28:23). Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus du kėlinius komandas skyrė aštuoni taškai (38:30).

Pradėjus trečią kėlinį “Dumblas“ pelnė tris taškus.Baiganis pirmai kėlinio pusei geriau rungtyniavę šeimininkai padidino persvarą iki 15 taškų (51:36). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė „Dumblas“, padidnęs persvarą iki 20 taškų (62:42).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais. Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Dumblas“ (72:43). Septintą minutę „Bella Italia ‒ Feniksas“ sumažino varžovų persvarą iki 22 taškų (74:52). Rungtynės baigėsi rezultatu 76:57. „Dumblas“ laimėjo ketvirtą kartą, o „Bella Italia ‒ Feniksas“ pralaimėjo trečią kartą.

„Dumblo“ treneris Saulius Steikūnas: „Priežasčių pergalei nėra daug, tiesiog laimėjo stipresni.“ Paklaustas, kas šiandien sekėsi, o kas ne, treneris atsakė: „Vaikinai buvo atsipalaidavę, atsipūtę. Aš žinau, kad jie gali geriau, bet šiandien tų paslaugų nereikėjo.“ Paklaustas, koks dar laukia stiprus varžovas, treneris atsakė: „Birštonas mūsų grupėje yra, be pralaimėjimų žaidžia kolkas. Po dviejų savaičių mes juos priimsime namuose ir tai bus manau rimčiausi varžovai mūsų grupėje.“

Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvokai įveikė savo varžovus (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 11:59 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 16:04 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ sužaidė puikų pirmąjį ketvirtį ir iškovojo pergalę (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 20:02 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)„Bella Italia“ įtikinamai nugalėjo „Vilkai“. (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 15:38 val.)