Bella Italia ‒ Feniksas vs Kauno technikos kolegija (63:50)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 02 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“

2018 kovo 02 d., Penktadienis, 21:40 val., peržiūros: 722

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Bella Italia – Feniksas“ (7/10) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno technikos kolegija“ („KTK“) (1/15).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie greitai atitolo nuo varžovų, tačiau „Bella Italia – Feniksas“ susitvarkė su gunyba ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 5:8). Likus žaisti tris minutes „KTK“ ekipos įžaidėjas smeigė tris tritaškius metimus paeiliui, kur svečiai įgijo net 9 taškų pranašumą ( 8:17). Antrame kėlinyje „Bella Italia – Feniksas“ pasinaudojo jėga po krepšiu ir skirtumas ištirpo iki keturių taškų. Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje šeimininkai subyrėjo tiek puolime, tiek gynyboje, o „KTK“ su kiekviena minute didino pranašumą – 19:29.

Po ilgosios pertraukos Luko Ivanovo pastangomis „Bella Italia – Feniksas“ ekipa sušvelnino skirtumą iki trijų taškų ( 29:32). Svečiai buvo nepasiruošę zoniniam spaudimui, kur varžovams dovanojo lengvus taškus. „KTK“ pavyko perprasti varžovų gynyba ir išlaikė minimalų pranašumą ( 39:43). Ketvirtame kėlinyje Gintarys Žižys pelno du greitus taškus ir po ilgos pertaukos šeimininkai įsiveržė į priekį. „Bella Italia – Feniksas“ neatleido žaidimo tempo, o svečiai susirinko tik penkiese, kur gale pritrūko kvapo ir šeimininkai iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 63:50 (8:17, 11:12, 20:14, 24:7)

„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Return“ neturėjo problemų su „Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Return“ pranoko namuose žaidusius „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkus (2018 sausio 05 d., penktadienis, 22:25 val.)„Grande“ vos per du kėlinukus sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Dumblo“ pranašumą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Vilkai“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:27 val.)Charakterį pademonstravę „Return“ įveikė „Bella Italia ‒ Fenikso“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:26 val.)