BK Centre vs Bella Italia ‒ Feniksas (58:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 21 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Bella Italia ‒ Feniksas atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę

2017 spalio 21 d., Šeštadienis, 16:04 val., peržiūros: 832

Šeštadienį, spalio 21 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų „BK Centre“ bei svečių „Bella Italia ‒ Feniksas“.„BK Centre“ atrodė pranašesnė komanda pirmajame kėlinyje, bet antarojo kėlinio pabaigoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ komanda, jau parodė savo užsispyrimą ir sumažino rezultatą iki 2 taškų persvaros. Tačiau „Bella Italia ‒ Feniksas“ atsigavo, ir pavijo savo varžovus, o vėliau ir persvėrė rezultatą ir turėtą pranašumą išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Rungtynių pradžioje į prieki išsiveržė „BK Centre“ komanda. Pirmas kėlinukas baigiasi (18:12). . Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo „Bella Italia ‒ Feniksas“, bei sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo (37:35). Trečiąjį kėlinį savo pranašumą jau rodė „Bella Italia ‒ Feniksas“ komanda, komadiškas darbas padėjo įsiveržti į priekį. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo (44:56). Ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir dar labiau padidino savo pranašumą. (58:72)

„Bella Italia ‒ Feniksas“ treneris G.Žižys : Manau, kad komadinis žaidimas lėmė pergalę. Paklaustas, ką galėtų išskirti savo komandoje, treneris atsakė: Komandiškas darbas, vieniems sekėsi geriau, kitiems prasčiau, bet mes po truputi pradedam susižaisti, nes praėjusiais metais, mes tik susikūrėme, o šiemet, bandysim siekti didesnių rezultatų.

„Bella Italia ‒ Feniksas“ sužaidė puikų pirmąjį ketvirtį ir iškovojo pergalę (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 20:02 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)„exPersvara“ ketvirtajame kėlinyje atitolo nuo savo varžovų ir iškovojo pergalę (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 00:07 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvokai įveikė savo varžovus (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 11:59 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Dumblo“ pranašumą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)„BK Centre“ pasiekė pirmąją sezono pergalę (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 18:17 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)