Sparta vs Bella Italia ‒ Feniksas (71:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 09 d., Antradienis, 21:00 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“

2018 sausio 09 d., Antradienis, 23:24 val., peržiūros: 723

Antradienį, sausio 9 dieną, Milikonių pagr m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „C“ lygos, „Baltik Sport“, Mažosios taurės, J pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Spartos“ ir svečių „Bella Italia ‒ Feniksas“. Rungtynės buvo permainingos, abi komandos vis sužaisdavo geras atkarpas ir nutoldavo, tačiau paskutiniai į priekį šovė „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkai, rungtynių pabaigoje vedami G. Žižio iškovojo pergalę rezultatu – 71:75 (23:20, 19:20, 13:15, 16:20).

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Visgi, kėlinio antroje pusėje, kiek geriau sužaidė šeimininkai ir vėl išsiveržė į priekį. Kėlinį taikliu dvitaškiu užbaigė Š.Sobolis ir aikštelės šeimininkai turėjo 3 taškų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo – 23:20. Antrąjį kėlinuką ir vėl kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie įpusėjus kėliniui skaičiavo 8 taškų pranašumą. Visgi, tuomet 8:0 atkarpą laimėjo „Bella Italia ‒ Feniksas“ ekipa ir savo atsilikimą sumažino iki vieno metimo – 40:38. Per likusį laiką komandos dar spėjo apsikeiti rezultatyviais išpuoliais, bet rezultatas nepakito 42:40.

Trečiojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė pakankamai apylygiai ir skirtumas tarp komandų labai nesikeitė. Kėliniui įpusėjus „Spartos“ krepšininkai vėl atitrūko 7 taškais. Jį jie beveik išlaikė iki kėlinio pabaigos, bet svečiai ketvirtį vėl užbaigė geriau ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:55. Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo aikštelės svečiai ir ir po truputį didino persvarą, kuri likus žaisti tris minutes jau buvo 7 taškai (63:70). Nors šeimininkai dar bangė gelbėtis tolimais metimais ir trumpindami atakas, bet „Bella Italia ‒ Feniksas“ ekipa jau buvo susikūrusi reikiamą pranašumą pergalei. Galutinis rungtynių rezultatas 71:75.

Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvokai įveikė savo varžovus (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 11:59 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)Imanto Šturmos 47 taškai permainingose rungtynėse padėjo „KMAIK“ įveikti „Bella Italia ‒ Feniksas“ (76:68) (2018 kovo 13 d., antradienis, 20:42 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 kovo 02 d., penktadienis, 21:40 val.)„Return“ pranoko namuose žaidusius „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkus (2018 sausio 05 d., penktadienis, 22:25 val.)„Vilkai“ įveikė „Bella Italia ‒ Feniksas“ (58:52) (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:49 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Dumblo“ pranašumą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)