exPersvara vs Bella Italia ‒ Feniksas (52:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Bella Italia ‒ Feniksas“ sužaidė puikų pirmąjį ketvirtį ir iškovojo pergalę

2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 20:02 val., peržiūros: 626

Pirmadienį, vasario 5 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, J pogrupio komandų – vietos „exPersvara“ bei svečių „Bella Italia – Feniksas“. Pirmąjį kėlinuką kur kas geriau sužaidė svečių ekipa ir įgijo jau tvirtą dviženklį pranašumą. Likusių rungtynių metu jie išlaikė turėtą pranašumą ir džiaugėsi pergale.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo ne itin rezultatyviu žaidimu. Ypatingai sunkiai sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie per pusę ketvirčio buvo įmetę tik du taškus. Koją „exPersvaros“ ekipai kišo dažnos klaidos, dėl kurių jie praleido didžiąją dalį taškų savo varžovams greitose atakose ir netrukus komandas skyrė jau dviženklis skirtumas. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 5:22. Antrojo kėlinuko metu aikštelės šeimininkai jau vis dažniau užpuldavo savo varžovus ir neleido “Bella Italia – Feniksas” komandai didinti pranašumo. Viso kėlinio metu komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas per daug nekito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 25:40.

Trečiąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po truputį tirpdė savo deficitą ir netrukus sumažino jį iki vienženklio. Visgi, ketvirčio pabaigoje užtikrinčiau atrodė svečių ekipa, kuri susigrąžino dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 38:49. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo „exPersvara“ ir vėl sumažino atsilikimą iki vienženklio. Tačiau tuomet „Bella Italia – Feniksas“ smeigė kelis tolimus metimus ir vėl įgijo solidų pranašumą. Per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkai dar bandė kabintis į atlapus savo varžovams, tačiau fortūna buvo ne jų pusėje ir svečiai išsivežė pergalę iš „exPersvaros“ tvirtovės. Galutinis rungtynių rezultatas 52:66.

Andrius Skučas („Bella Italia – Feniksas“):
“Susižaidimas gale sezono jau matosi. Varžovai buvo tik šešiese, pas mumis buvo didesnė rotacija, grįžo keli žaidėjai po traumų ir tai nulėmė mūsų pergalę“.

„Bella Italia ‒ Feniksas atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 16:04 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Dumblo“ pranašumą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvokai įveikė savo varžovus (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 11:59 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)„Kauno technikos kolegija“ įveikė „exPersvarą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:19 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)