Bella Italia ‒ Feniksas vs Baltic Transline (57:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 10 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą

2017 lapkričio 10 d., Penktadienis, 22:04 val., peržiūros: 724

Lapkričio 10 dieną Žiburio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Bella Italia ‒ Feniksas“ priemė svečius „Baltic Transline“. „Bella Italia ‒ Feniksas“ buvo iškovoję dvi pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Baltikc Transline“ sąskaitoje buvo viena pergalė ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Ketvirtą minutę komandas skyrė tik du taškai (6:4), o netrukus „Bella Italia ‒ Feniksas“ padidino persvarą dar dviem taškais (8:4). Vėliau šeimininkų persvara dar šiek tiek padidėjo, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė septyni taškai (17:10).

Antrą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Bella Italia ‒ Feniksas“ (19:10). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o trečią minutę komandas skyrė 10 taškų (24:14). Netrukus spurtą pradėjo „Baltic Transline“, kurie pelnė 17 taškų be atsako (24:31). Septintą minutę svečių puolimas užstrigo, o „Bella Italia ‒ Feniksas“ pelnė aštuonis taškus be atsako (32:31).

Trečio kėlinio praždžioje komandos žaidė lygiai, o baigiantis ketvirtai minutei komandas skyrė tik vienas taškas (34:35). Netrukus svečiai ėmė didinti persvarą. Sužaidus beveik septynias minutes „Baltic Transline“ pirmavo rezultatu 38:43. Kėlinio pabaigoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ varžovams pabėgti neleido. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė keturi taškai (41:45).

Prasidėjos ketvirtai rungtynių daliai geriau žaidė „Baltic Transline“. Sužaidus beveik dvi minutes komandas skyrė 10 taškų (42:52). Penktą minutę komandas skyrė šeši taškai (48:54), bet du iš eilės tritaškius pataikė „Baltic Transline“ (48:60). Kėliniopabaigoje „Baltic Transline“ neleido varžovams atkūrti intrigos (57:69). „Bella Italia ‒ Feniksas“ pralaimėjo antrą kartą, o „Baltic Transline“ iškovojo antrą pergalę.

„Baltic Transline“ treneris M.Leščinskas: „Antroje rungtynių pusėje susitvarkėme gynybą, geriau gynėmės. Pradėjome geriau pataikyti, susitvarkė puolimas, bet manau svarbiausia buvo tai, kad geriau gynėmės. “

„Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Dumblo“ pranašumą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:12 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 16:04 val.)„Smeliavimas24.lt“ neturėjo vargo prieš „Baltic Transline“ (100:74) (2018 sausio 09 d., antradienis, 00:30 val.)„Dumblas“ tris kėlinius vargo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvokai įveikė savo varžovus (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 11:59 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)