Vilkai vs Bella Italia ‒ Feniksas (58:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 16 d., Antradienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Vilkai“ įveikė „Bella Italia ‒ Feniksas“ (58:52)

2018 sausio 16 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 759

Sausio 16d., Antradienį J. ir P. Vileišių mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, „Balitk Sport“ pirmenybių, Mažosios taures, J pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Vilkų“ ir svečių – „Bella Italia – Feniksas“ krepšininkų.

Rungtynes geriau pradėjo svečių ekipa, puse pirmojo kėlinio „Bella Italia – Feniksas“ krepšininkai neleido varžovams pelnyti nei vieno taško ir susikrovė 12 taškų pranašumą – 0:12, tačiau šeimininkai atsigavo ir atidarė savo taškų sąskaitą įmesdami 2 tritaškius iš eilės. Po pirmojo kėlinio pirmavo „Bella Italia – Feniksas“ – 10:19. Antrąjame kėlinyje „Vilkai“ vis mažino atsilikimą ir vijosi svečius, tačiau persverti rezultato savo naudai nepavyko. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu – 30:30.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo apylygiai, komandos keitėsi taikliais metimais, klaidomis, puse trečiojo kėlinio pirmavo svečiai, tačiau kėlinį geriau užbaigė „Vilkai“ pirmaudami minimaliu 1 taško pranašumu. Ketvirtąjame rungtynių ketvirtyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ puolimas užstrigo ir komanda per visą kėlinį sukrapštė vos 5 taškus. „Vilkai’ užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo antrąją sezono pergalę – 58:52 (10:19, 20:11, 18:17, 10:5).

„Vilkai“ Darijus Gudaitis:

Rungtynių pergalę šiandien lėmė nusiteikimas, kova iki galo bei ištikrųjų išnaudotos galimybės prie 3 taškų linijos, o šiaip aš manau, kas nori – tas žaidžia, tas gali.

Charakterį pademonstravę „Return“ įveikė „Bella Italia ‒ Fenikso“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)„Grande“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bella Italia ‒ Feniksas“ (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:52 val.)„Return“ pranoko namuose žaidusius „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkus (2018 sausio 05 d., penktadienis, 22:25 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)Imanto Šturmos 47 taškai permainingose rungtynėse padėjo „KMAIK“ įveikti „Bella Italia ‒ Feniksas“ (76:68) (2018 kovo 13 d., antradienis, 20:42 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvokai įveikė savo varžovus (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 11:59 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)