Baldų sandėlis.lt vs Kauno autobusai (101:88)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Pirmosiose A lygos ketvirtfinalio rungtynėse „Baldų sandėlis.lt“ ekipos pergalė prieš „Kauno autobusus“

2017 balandžio 04 d., Antradienis, 00:09 val., peržiūros: 1197

Pirmadienį, balandžio 3 dieną, „Kauno energijos" sporto salėje, įvyko A lygos "Sporto fėja" pirmenybių pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Baldų sandėlis.lt“ (6 vieta reguliarajame sezone) ir „Kauno autobusai“ (3 vieta reguliarajame sezone). Reguliarajame sezone abi rungtynes buvo laimėję „Kauno autobusai“ (96:102 ir 100:111).

Pirmajame kėlinuke „Baldų sandėlis.lt“ spurtavo ir po taiklaus M. Motuzo tritaškio pirmavo 10:0. Tada tas pats M.Motuzas pataikė dar du tolimus metimus, vieną tritaškį pridėjo T.Tamošiūnas ir šeimininkai dar labiau nutolo 19:3. Bet „Kauno autobusai“, daugiausia P. Beliavičiaus ir R. Stankevičiaus rezultatyvių atakų dėka priartėjo ir pirmą kėlinuką pabaigė turėdami devynių taškų deficitą 23:14.

Antrajame kėlinuke taiklių M. Lauraičio, R. Stankevičiaus ir P. Beliavičiaus tolimų metimų dėka „Kauno autobusai“ labai greitai persverė rezultatą savo komandos naudai 31:32. Bet kėlinuko pabaigoje K. Šaruko ir L. Grabausko metimai vėl leido „Baldų sandėlis.lt“ ekipai pirmauti 41:37.

Trečiajame ketvirtyje K. Šaruko ir P. Mykolaičio metimai sugrąžino „Baldų sandėlis.lt“ ekipai dviženklį pranašumą 52:40. Bet tada atsirišo krepšys ir „Kauno autobusų“ krepšininkams P. Beliavičiui ir T. Rakauskui, kurie sumetė po kelis tritaškius. Visgi, tai nepadėjo svečiams priartėti. Po trijų ketvirčių „Baldų sandėlis.lt“ vis dar turėjo dviženklį pranašumą 75:65.

Ketvirtajame kėlinuke po P. Beliavičiaus ir R. Stankevičiaus tritaškių „Kauno autobusai“ iškart priartėjo iki 80:79. Visgi, tuomet darbo ėmėsi aikštelės šeimininkų priekinės linijos žaidėjas K.Šarukas, vertęs vieną metimą iš po krepšio po kito ir taip leidęs „Baldų sandėlis.lt“ ekipai vėl nutolti. Rungtynių pabaigą vainikavo peržengta „Baldų sandėlis.lt“ šimto taškų riba. kuomet po perimto kamuolio T.Tamošiūnas pelnė du taškus iš po krepšio. Galutinis rungtynių rezultatas 101:88 (23:14, 18:23, 34:28, 26:23).

Baldų sandėlis.lt: Karolis Šarukas – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Motuzas – 20 tšk., Paulius Klemas – 11 tšk.

Kauno autobusai: Paulius Beliavičius – 28 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Rokas Stankevičius – 26 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Lauraitis – 12 tšk.

„Baldų sandėlis.lt“ iškovojo pergalę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:04 val.)„A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių starte sunki „Baldų sandėlis.lt“ pergalė po pratęsimo (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)Drausmingai sužaidę rungtynių pabaigą pergalę pasiekė „Kauno Autobusai“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:58 val.)„A“ lygos lyderių dvikovoje A. Giedraičio ir M. Kudirkos tandemas nukalė triuškinančią „Sporto manijos“ pergalę prieš „Kauno autobusus“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)Rezultatyvumu NBA rungtynes priminusiame mače T. Žiobos benefisas ir „DNC Sports Fairy & United“ pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Baldų sandėlis.lt“ vos neiššvaistė turėtos 28 taškų persvaros rungtynėse prieš „Bangą & R2P Sport“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:54 val.)„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.)