Sabonio KC vs BK Centre (136:39)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 19:20 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC“ surengė treniruotę prieš BK „Centre“

2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 22:33 val., peržiūros: 1265

Ketvirtadienį, vasario 9 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Sabonio KC“ ir svečių BK „Centre“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios aiškiai dominavę šeimininkai tiesiog sutriuškino priešininkus ir į savo sąskaitą įsirašė lengvą pergalę. 136:39 (37:12, 43:11, 26:8, 30:8).

Rungtynių pradžioje kelias atakas komandos dar sužaidė apylygiai, tačiau vėliau vieną po kito sėkmingas atakas rengę aikštės šeimininkai ėmė tolti nuo varžovų, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko komandas skyrė 25 taškai. Antrame kėlinuke ir toliau vienareikšmiškai dominavę „Sabonio KC“ auklėtiniai tik didino atotrūkį, ko pasekoje po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų siekė net 57 taškus. 80:23.

Po ilgosios pertraukos kelis sėkmingesnius epizodus sužaidę BK „Centre“ nežymiai sušvelnino deficitą, tačiau tai buvo tik lašas jūroje, palyginti su aikštės šeimininkų spurtu, kurio dėka po trijų kėlinukų „Sabonio KC“ turėjo jau net 75-ių taškų pranašumą. Paskutinė rungtynių dalis jau seniai tebuvo formalumas, tačiau ir jo metu dominavę aikštės šeimininkai neleido priešininkams lengvai kvėpuoti, ko pasekoje rungtynių finiše „Sabonio KC“ pasiekė pergalę įspūdingu 97-ių taškų skirtumu. 136:39.

“Sabonio KC“: Redas Jakubauskas – 23 tšk. (9 perimt. kam.), Julius Daugėla – 22 tšk., Margiris Vaznaitis – 19 tšk. (8 rezult. perd.), Augustinas Tvarijonas – 18 tšk., Modestas Šemeklis – 15 tšk., Martynas Špokas – 13 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Karolis Sapiega – 13 tšk., Justas Sakalauskas – 11 tšk.

BK „Centre“: Stas Pedos – 16 tšk., Pavel Kirilenko – 6 tšk., Michael Zurabashvili – 6 tšk.

„Sporto manija“ turėjo lengvą treniruotę su „BK Centre“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Sabonio KC“ apgynė tvirtovės sienas prieš „Kauno TPMC“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:01 val.) „Baldų sandėlis.lt“ iškovojo pergalę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:04 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „BK Centre“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno autobusai“ lengvai nugalėjo „BK Centre“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:41 val.)„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:13 val.)„Kauno autobusai“ neturėjo jokio vargo su BK „Centre“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Banga & R2P Sport“ nepaliko jokių vilčių BK „Centre“ ekipai (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 14:37 val.)„Baldų sandėlis.lt be didesnio vargo įveikė BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:43 val.)„Sabonio KC“ po dramatiškos kovos įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)