Baldų sandėlis.lt vs Banga & R2P Sport (78:76)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Baldų sandėlis.lt“ vos neiššvaistė turėtos 28 taškų persvaros rungtynėse prieš „Bangą & R2P Sport“

2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 23:54 val., peržiūros: 1263

Pirmadienį, vasario 6 d., A.Sabonio krepšinio centre įvyko A lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė turnyrinės lentelės kaimynai „Baldų sandėlis.lt“ (3/7) (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Banga & R2P Sport“ (3/6) .

Rungtynių pradžioje M. Motuzo ir P. Klemo tritaškiai leido „Baldų sandėlis.lt“ krepšininkams pirmauti 10:5. Visgi, M.Rutkauskas ir V.Vaikšnis nenorėjo paleisti šeimininkų į priekį ir jų taiklūs metimai leido „Bangai & R2P Sport“ kvėpuoti „Baldų sandėlis.lt“ ekipai į nugarą. Pasibaigus pirmajam ketvirčiui rezultatas buvo 19:17.

Antrasis kėlinukas prasidėjo įspūdingu M. Motuzo dėjimu, kuris užvedė visą „Baldų sandėlis.lt“ ekipą, o jos žaibiškos atakos ir taiklūs tolimi metimai labai greitai leido įgyti dviženklį pranašumą 31:21. Antroje kėlinuko pusėje „Bangos & R2P Sport“ gynyba visiškai subyrėjo, o šeimininkai šovė į priekį ir įpusėjus susitikimui pirmavo 53:29.

Trečiajame kėlinuke šeimininkų komandoje žibėjo P.Mykolaitis, metęs vieną tolimą metimą po kito, tačiau ir svečių gretose puikiai kovojo H.Paulauskas. Visgi, ženkliau „Bangai & R2P Sport“ priartėti prie varžovų nepavyko, o pasibaigus trečiajam ketvirčiui vis dar solidžia devyniolikos taškų persvara 74:55 pirmavo šeimininkai.

Tačiau viskas pasikeitė ketvirtajame kėlinuke. Nors ketvirtį P.Mykolaitis pradėjo taikliu dvitaškiu, tačiau per likusį rungtynių laiką šeimininkai sugebėjo sukrapštyti vos 2 taškus. Nors „Banga & R2P Sport“ laimėjo paskutinę rungtynių atkarpą 0:19, visgi įgytas didžiulis pranašumas rungtynėse šįkart leido triumfuoti „Baldų sandėlis.lt“ ekipai. Galutinis rungtynių rezultatas 78:76 (19:17, 34:12, 21:26, 4:21).

Baldų sandėlis.lt: Pijus Mykolaitis – 19 tšk., Rytis Leonavičius – 17 tšk., Mindaugas Motuzas – 9 tšk.

Banga & R2P Sport: Marius Rutkauskas – 29 tšk. (9 išpr. praž.), Henrikas Paulauskas – 19 tšk. (11 atk. kam.), Vytautas Vaikšnis – 16 tšk. (18 atk. kam.)

„Baldų sandėlis.lt“ iškovojo pergalę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:04 val.)„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)Pirmosiose A lygos ketvirtfinalio rungtynėse „Baldų sandėlis.lt“ ekipos pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:09 val.)„Kauno autobusai“ po permainingos kovos įveikė „Banga & R2P Sport“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 06:21 val.)„Kauno TPMC“ nubaudė negausiai susirinkusius „Banga & R2P Sport“ krepšininkus (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kauno autobusai“ neprilygo J. Petkevičiaus vedamai „Banga & R2P Sport“ komandai (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:57 val.)Rungtynėse be gynybos triuškinamą pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:30 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)