DNC Sports Fairy & United vs Baldų sandėlis.lt (95:71)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 23 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

“DNC Sports Fairy & United” trečiose pusfinalio rungtynėse užtikrintai žengė į „Sporto fėja“ A lygos finalą

2017 gegužės 23 d., Antradienis, 22:36 val., peržiūros: 937

Gegužės 23 –ąją, antradienį, įvyko “Sporto fėja” A lygos, trečiosios pusfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų – “DNC Sports Fairy & United” bei svečių statusą turėjusių “Baldų sandėlis.lt” komandų. Pirmąjį šių ekipų mačą laimėjo “Baldų sandėlis.lt” komanda rezultatu 87:92, tačiau “DNC Sports Fairy & United” antrose tarpusavio rungtynėse sužaidė užtikrintai ir išlygino serijos rezultatą laimėdami rungtynes rezultatu 73:88. Šiose, lemiamose rungtynėse, vėlgi gerokai pranašesni buvo potencialūs aikštės šeimininkai, kurie iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę rezultatu 95:71 (24:21, 21:16, 22:20, 28:14) bei žengė į didijį „Sporto fėja“ A lygos finalą.

Svečiai rungtynes pradėjo labai užtikrintai bei per pirmąsias dvi rungtynių minutes sugebėjo spurtuoti net 0-8, tačiau keletą kartų nedovanotinai suklydę gynyboje, leido A. Gedminui į sąvąjį krepšį „įsūdyti“ net tris tolimus metimus iš eilės bei įpusėjus pirmajam kėliniui jau buvo atsiliekančių vaidmenyje (13:10). Visą likusį kėlinio laiką iniciatya priklausė aikštės šeimininkams ir tik K. Šaruko puikaus žaidimo dėka „Baldų sandėlis.lt“ ekipa po pirmųjų dešimties minučių atsilikinėjo tik trimis taškais – 24:21.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ėmė po mažu tolti nuo varžovų. Puikiai ekipai aikštelėje vadovavęs K.Meiliūnas rengė vieną sėkmingą ataką po kitos, o tuo tarpu svečiai gerokai strigo varžovų gynyboje. Įpusėjus ketvirčiui komandas jau skyrė dviženklis taškų skirtumas (36:25). Besibaigiant šešioliktai rungtynių minutei, “DNC Sports Fairy & United” komandos pranašumas pasiekė net penkiolika taškų, tačiau laiku paprašyta „Baldų sandėlis.lt“ komandos minutė pertraukėlė sustatė viską į vėžes bei iki ilgosios pertraukos svečiams pavyko sumažinti atsilikimą nuo varžovų iki aštuonių taškų – 45:37.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę “DNC Sports Fairy & United” komandos žaidėjai ir vėl perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas. Sužaidus penkias minutes trečiajame kėlinyje jų pranašumas ir vėl šoktelėjo iki penkiolikos taškų (57:42). Vis dėl to, „Baldų sandėlis.lt“ ekipa nebuvo linkusi lengvai pasiduoti ir nors vienu metu atsilikinėjo jau devynolikos taškų skirtumu, tačiau prieš pat lemiamas dešimt rungtynių minučių atkūrė intrigą šiose rungtynėse ir sumažino savo atsilikimą iki dešimties taškų – 67:57.

Ketvirtąjį kėlinį “DNC Sports Fairy & United” ekipa pradėjo spurtu 8-0 ir pasiuntė varžovus į geroką nokdauną (75:57). Svečių ekipa neturėjo jokio kito pasirinkimo kaip tik prašyti dar vienos minutės pertraukėlės. Vis dėl to, ji neišgelbėjo, o šeimininkų pranašumas ne tik, kad nemažėjo, tačiau dar ir augo. Vos septyniese žaidę svečiai pritrūko jėgų, o tuo tarpu šeimininkai ketvirtajame kėlinyje tiesiog galutinai palaužė savo varžovus bei iškovojo teisę jau gegužės 27 -ąją kovoti dėl aukso medalių. Galutinis rungtynių rezultatas 95:71.

Po rungtynių pakalbintas “DNC Sports Fairy & United” komandos treneris Donatas Budginas, teigė, kad labiausiai prie pergalės prisidėjo komandos nusitekimas:

Tiesiog, nežinau, nusiteikimas, norėjom laimėti. Pirmas ten taip prasileidom truputį, tai po to teko labai susiimti, tai atėjom nusiteikę ir viskas savose vietose.

„DNC Sports Fairy & United“ be didesnio vargo įveikė „BK Centre“ ekipą. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:41 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Kauno autobusų“ ekipą (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:13 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)„A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių pusfinalyje „DNC Sports Fairy & United“ turėjo pripažinti „Baldų sandėlis.lt“ pranašumą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:39 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „DNC Sports Fairy & United“ pasiekė dar vieną pergalę (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:47 val.)Taškų lenktynėse „DNC Sports Fairy & United““ pranoko „Kauno TPMC“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Baldų sandėlis.lt“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 22:42 val.)Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Baldų sandėlis.lt“ vos neiššvaistė turėtos 28 taškų persvaros rungtynėse prieš „Bangą & R2P Sport“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 23:54 val.)