Restauratoriai & Hausa vs KUN & KAMS (65:80)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2017 balandžio 26 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Finalas be intrigos ‒ pirmame kėlinyje atitrūkę „KUN & KAMS“ tapo „Įmonių“ lygos čempionais

2017 balandžio 26 d., Trečiadienis, 23:41 val., peržiūros: 1847

Trečiadienį, balandžio 26 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių didysis finalas, tarp šeimininkų rolėje buvusių „Restauratorių & Hausos“ ir svečių „KUN & KAMS“ ekipų. Rungtynių pradžioje atitrūkę svečių krepšininkai išlaikė saugų pranašumą viso susitikimo metu bei šventė auksinę pergalę rezultatu 65:80 (16:29, 17:16, 15:13, 17:22).

Nors pirmą susitikimo minutę geriau sužaidė „Restauratoriai & Hausa“, vėliau spurtavę svečių krepšininkai ne tik perėmė iniciatyvą į savo rankas, bet ir įgijo vienuolikos taškų pranašumą, kurį iki kėlinuko pabaigos tik didino. Antrame kėlinuke žaidimas kiek išsilygino, tačiau skirtumas tarp komandų nemažėjo. Įpusėjus ketvirčiui penkis taškus iš eilės savo komandai pelnęs A. Juozapatis kiek sušvelnino šeimininkų deficitą, bet per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios ir toliau puolime žymiai lengviau taškus rinkę „KUN & KAMS“ susigrąžino dviženklį atotrūkį. 33:45.

Po ilgosios pertraukos „Restauratoriai & Hausa“ dar buvo sumažinę skirtumą tarp komandų iki devynių taškų, tačiau vienženklis deficitą ilgai neužsilaikė, nes čia pat spurtavę svečių krepšininkai ir vėl pabėgo į priekį. Vis tik, kėlinuko pabaigoje nežymiai geriau pasirodę šeimininkai sumažino deficitą iki dešimties taškų. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje bet kokias intrigos užuomazgas išsklaidė „KUN & KAMS“ spurtas, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 22-iejų taškų. Likęs laikas tebuvo formalumas, ko pasekoje pergale bei čempionų titulu džiaugėsi „KUN & KAMS“ ekipos krepšininkai. 65:80.

Naudingiausiu Didžiojo finalo žaidėju buvo pripažintas Darius Kuzmickas.

Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)Trečiose pusfinalio rungtynėse „KUN & KAMS“ įveikė „Ryterną“ bei pateko į finalą! (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:07 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidę „KUN & KAMS“ nepaliko vilčių „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „KUN & KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 20:28 val.)„KUN & KAMS“ tiesiausiu keliu žengė į Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:19 val.)Ketvirtame kėlinyje visiškai sugriuvę „Callcredit“ pusfinalį pradėjo nesėkme (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)Geresnį pataikymą demonstravę „KUN & KAMS“ susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys padėjo „Lemorai“ įveikti „KUN & KAMS“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:10 val.)Aukšto intensyvumo rungtynėse pergale džiaugėsi „KUN & KAMS“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:48 val.)„KUN & KAMS“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ ekipos (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)