KUN & KAMS vs Ryterna (60:64)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 19 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „KUN & KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą

2017 balandžio 19 d., Trečiadienis, 20:28 val., peržiūros: 1357

Balandžio 19 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių antros pusfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „KUN & KAMS“ priemė formalius svečius „Ryterną“. Pirmas pusfinalio rungtynes rezultatu 70:75 buvo laimėję „KUN & KAMS“.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „Ryterna“, bet į tai „KUN & KAMS“ atsakė penkiais iš eilės pelnytais taškais (5:2). Antrą minutę „Ryterna“ rezultatą išlygino (5:5). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „KUN & KAMS“ įgijo keturių taškų persvarą (9:5). Visgi „Ryterna“ į tai atsakė septyniais be atsako pelnytais taškais (9:12). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais, o sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo lygus (16:16).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „KUN & KAMS“, kurie pelnė devynis be atsako taškus (25:16). Trečią minutę, po minutės pertraukėlės, minutės pertraukėlės paprašė „Ryterna“. Po jos du iš eilės tritaškiai pasiekė tikslą (25:22). Vėliau komandų puolimas strigo. Septintą minutę „KUN & KAMS“ persvara padidėjo iki aštuonių taškų (32:24). Paskutinėmis kėlinio minutėmis aikštėje vyko atkakli kova. Sužaidus du kėlinius komandas skyrė penki taškai (39:34).

Trečio kėlinio pradžioje du taškus pelnė „KUN & KAMS“, bet netrukus „Ryterna“ atsakė taikliu tolimu metimu (41:37). Netrukus tikslą pasiekė dar du „KUN & KAMS“ tolimi metimai (47:37). Visgi „Ryterna“ neleido varžovams labiau atitrūkti. Septintą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (53:45). „Ryterna“ netrukus pradėjo spurtą, kurio metu jie pelnė septynis taškus (53:52). Kėlinio pabaigoje „KUN & KAMS“ šiek tiek padidino pranašumą (56:52).

Ketvirtas kėlinys vyko dviprasmiškai. Pirmas keturias minutes be klaidų gynėsi „KUN & KAMS“, o savo pranašumą padidino keturiais taškais. Penktą minutę užstrigo „KUN & KAMS“ puolimas, o „Ryterna“ ėmė vytis varžovus. Aštuntą minutę „Ryterna“ pasivijo varžovus (60:60). Devintą minutę baigiantis atakos laikui tritaškį pataikė P.Lekečinskas (63:60). Rungtynių pabaigoje „KUN & KAMS“ nepavyko pasivyti varžovų ir „Ryterna“ iškovojo pergalę rezultatu 64:60. Trečios pusfinalio rungtynės vyks Balandžio 21 dieną.

„Ryternos“ treneris Gintaras Kamarauskas: „Šiandien laimėjome, nes labiau stengėmės ir manau labiau norėjome laimėti. Pirmoje pusėje sekėsi sunkiau, praleidome paskutinius taškus kėlinyje. Sunku buvo psichologiškai, bet nusiteikę buvome kovoti toliau. Šios rungtynės buvo arba arba, bet mums pasisekė. Ypač pasisekė gerai sužaisti ketvirtą kėlinį. Praeitose rungtynėse ketvirtame kėlinyje patraukėme, šiose taip pat. Manau, nusiteikimas, kova dėl kiekvieno kamuolio ir lėmė pergalę šiandien. Toliau kovosime ir stengsimės, nieko nėra neįmanoma ir nenugalimų nėra.“

„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Ryterna“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Best 4 You“ krepšininkais (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:19 val.)Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)Po ilgosios pertrauko „SD Ranga“ įveikė „KUN & KAMS“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:21 val.)Aukšto intensyvumo rungtynėse pergale džiaugėsi „KUN & KAMS“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:48 val.)