Artstone vs KUN & KAMS (54:92)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 06 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“

2017 kovo 06 d., Pirmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1627

Pirmadienį, kovo 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „Artstone“ ir svečių „KUN & KAMS“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios aiškiai dominavę svečių krepšininkai į savo sąskaitą įsirašė lengvą pergalę rezultatu 54:92 (8:33, 15:21, 15:17, 16:21).

Jau pačioje susitikimo pradžioje „KUN & KAMS“ puolimo banga nubloškė priešininkus, ko pasekoje per pirmąjį kėlinuką skirtumas tarp komandų išaugo iki 25-ių taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje prabilę aikštės šeimininkų snaiperiai nežymiai sumažino atsilikimą, tačiau čia pat ir vėl spurtavę svečiai dar labiau atitrūko ir prieš ilgąją pertrauką įgijo 31-ieno taško pranašumą. 23:54.

Po ilgosios pertraukos žymiai geriau startavę „Artstone“ ekipos žaidėjai šiek tiek sumažino skirtumą tarp komandų, bet kėlinuką geriau užbaigę „KUN & KAMS“ ir vėl susigrąžino turėtą pranašumą. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečių krepšininkai smogė paskutinį smūgį varžovams, po kurio skirtumas tarp komandų tapo kiek nepadorus. Pačioje pabaigoje šeimininkai dar sužaidė sėkmingą atkarpą, tačiau tai jokios įtakos nebeturėjo ir pergale džiaugėsi „KUN & KAMS“. 54:92.

„Artstone“: Ernestas Pocius – 11 tšk., Justas Jokšas – 11 tšk., Simonas Lengvinas – 9 tšk.

„KUN & KAMS“: Liutauras Lukošenkinas – 23 tšk., Justinas Pavlavičius – 15 tšk. (19 atk. kam.), Tautvydas Žioba – 12 tšk., Gintautas Mažeika – 11 tšk., Aurelijus Urbonavičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Egidijus Pavalkis – 11 tšk.

„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:13 val.)Atkakliame susitikime „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:20 val.)Geresnį pataikymą demonstravę „KUN & KAMS“ susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Pogrupio lyderiai neturėjo vargo su „Artstone“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:12 val.)„KUN & KAMS“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ ekipos (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)„KUN & KAMS“ pernelyg nepervargo kovoje su „Callcredit“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„SD Ranga“ su kaupu atsirevanšavo „Artstone“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „KUN & KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidę „KUN & KAMS“ nepaliko vilčių „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:12 val.)