Enerstena vs KUN & KAMS (60:83)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„KUN & KAMS“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ ekipos

2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 18:51 val., peržiūros: 1698

Sekmadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Enerstena“ (1/5) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „KUN & KAMS“ (4/1) .

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 10:10). „Enerstenai“ pavyko surengti keletą greitų atakų ir susikrovė trijų taškų pranašumą. Likus žaisti dvi minutes „KUN & KAMS“ ekipa susitvarkė su gynybą, kur susikrovė dviejų taškų pranašumą – 20:22.

Antrajame kėlinyje „KUN & KAMS“ toliau nestabdė apsukų, kur didino pranašumą kiekviena minute, o šeimininkai tik šeštąją žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus (22:40). Po minutės pertraukėlės svečiai toliau gynėsi zonine gynyba, kur varžovams buvo sunkiai įkandama. Per likusį laiką „KUN & KAMS“ sėkmingai žaidė puolime ir pranašumas išaugo iki 23 taškų – 25:48.

Po ilgosios pertraukos toliau nesustabdomai žaidė T.Žiobos ir L.Lukošenkino duetas ( 30:59). „Enerstena“ pasinaudojo varžovų klaidomus, kur surengė atkapą 10:0. Šeimininkai toliau naudojosi nebuvimu T.Žiobos aikštelėje. Ketvirčio pabaigoje „Enerstena“ išlaikė aukštą tempą ir sušvelnino skirtumą iki 16 taškų – 54:70.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau „KUN & KAMS“ šaudė vieną po kito tritaškius metimus ir atstatė turėtą pranašumą. Likęs laikas buvo tik formalumas ir svečiai iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu – 60:83.

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 27 tšk., Edgaras Daniliauskas – 9 tšk., Rytis Sadauskas – 8 tšk.

KUN & KAMS: Liutauras Lukošenkinas – 26 tšk. (8 rezult. perd.), Tautvydas Žioba – 23 tšk., Darius Kuzmickas – 19 tšk.

„Hidraulinės Sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:43 val.)„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:13 val.)„KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo prieš savo varžovus (2016 lapkričio 01 d., antradienis, 00:12 val.)„Hidraulinės Sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Enerstena“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:20 val.)„KUN & KAMS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:02 val.)„KTU“ neturėjo vargo su „Enerstena“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:19 val.)Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:30 val.)„KUN & KAMS“ pernelyg nepervargo kovoje su „Callcredit“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)Likę keturiese „KUN & KAMS“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:35 val.)