Restauratoriai & Hausa vs Callcredit (85:64)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Ketvirtame kėlinyje visiškai sugriuvę „Callcredit“ pusfinalį pradėjo nesėkme

2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 23:00 val., peržiūros: 1277

Trečiadienį, balandžio 12 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, pirmosios pusfinalio rungtynės, tarp vietos „Restauratorių & Hausos“ ir svečių „Callcredit“ ekipų. Nors rungtynių pradžia svečiams nenusisekė, vėliau jiems pavyko pasivyti varžovus. Vis tik, paskutinė rungtynių dalis priklausė aikštės šeimininkams, kurie šventė pergalę rezultatu 85:64 (24:19, 20:16, 15:13, 26:16).

Rungtynių pradžioje atkarpą 9:0 sužaidę aikštės šeimininkai iškart atitrūko. Tik kiek vėliau taškus rinkti pradėję „Callcredit“ krepšininkai ėmė mažinti deficitą, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko komandas skyrė penki taškai. Antrojo ketvirčio pradžioje žymiai geriau puolime pasirodę svečiai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, tačiau čia pat tris tolimus metimus smeigės J. Snudaitis sugrąžino „Restauratoriams & Hausai“ iniciatyvą, kurią pastarieji išlaikė iki pat ilgosios pertraukos pradžios. 44:35.

Po ilgosios pertraukos kurį laiką komandos dar žaidė apylygiai, tačiau kiek vėliau kelias sėkmingas atkarpas sužaidę „Restuaratoriai & Hausa“ staiga nutolo penkiolikos taškų skirtumu. Vis tik, ketvirtį geriau užbaigę svečiai sumažino deficitą iki vienuolikos taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečiams dar buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki šešių taškų, bet čia pat spurtą 16:0 surengę šeimininkai panaikino visus klaustuku ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 85:64.

Serijoje iki dviejų pergalių „Restauratoriai & Hausa“ išsiveržė į priekį 1:0. Antrasis susitikimas įvyko balandžio 20 dieną, 20:45 val. Kauno energijos sporto salėje.

Tik ketvirtame kėlinuke pabudę „Callcredit“ krepšininkai turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Trečiąjį kėlinį užtikrintai laimėjusi „Callcredit“, laimėjo ir rungtynes (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)Nerezultatyvioje kovoje „Callcredit“ pasiekė pergalę prieš „Artstone“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:38 val.)Kauno tiltai vyriškoje kovoje vis tik pripažino Callcredit pranašumą (2017 kovo 24 d., penktadienis, 00:35 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė SD „Rangą“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:28 val.)Inirtingoje dvikovoje sėkmę prisijaukino „Callcredit“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:07 val.)Puikus trečiasis kėlinys leido „Callcredit“ džiaugtis pergale prieš vienus lygos favoritų (2017 sausio 13 d., penktadienis, 14:15 val.)„Artstone“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Callcredit“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Gėlių bankas“ metė rimtą iššūkį pirmąsias sezono rungtynes žaidusiems „Callcredit“ žaidėjams (2016 spalio 21 d., penktadienis, 00:19 val.)Finalas be intrigos ‒ pirmame kėlinyje atitrūkę „KUN & KAMS“ tapo „Įmonių“ lygos čempionais (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 23:41 val.)