KUN & KAMS vs Restauratoriai & Hausa (88:70)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Visas rungtynes užtikrintai žaidę „KUN & KAMS“ nepaliko vilčių „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams

2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 22:12 val., peržiūros: 1538

Sekmadienį, vasario 5 -ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių E pogrupio rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „KUN & KAMS“ ir svečių „Restauratoriai & Hausa“ komandų.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė nerezultatyviai, o įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus 7:7. Tačiau sužaidus beveik 6 minutes savo žaidimo ritmą pajautė šeimininkų krepšininkai ir po spurto 6:0 išsiveržė į priekį – 13:7. Užtikrintai rungtyniavę „KUN & KAMS“ per likusį kėlinio laiką neprisileido varžovų pernelyg arti ir išsaugojo 4 taškų persvarą – 22:18.

Antrasis kėlinukas prasidėjo dviem taikliais J. Snudaičio baudos metimais. Keturias minutes vyko kova taškas į tašką, tačiau tada „KUN & KAMS“ spurtavo 10:1 ir įpusėjus kėlinukui jau turėjo dviženklę persvarą – 35:24. Kėlinio pabaigoje „Restauratoriai & Hausa“ priminė, jog gali taip pat pataikyti ir po spurto 3:8 aptirpdė varžovų persvarą iki 6 taškų (40:34). Šeimininkų komanda kėlinio pabaigoje vėl atitrūko ir kėlinuką užbaigė turėdami jau dviženklę persvarą – 45:34.

Trečiame kėlinuke šeimininkai per kelias minutes sugebėjo atitrūkti 15 taškų, o įpusėjus ketvirčiui svečiai pagerino savo žaidimą ir prisivijo varžovus – 54:44. Netrukus „KUN & KAMS“ gynėjas L.Lukošenkinas pelnė 5 taškus iš eilės ir šeimininkai vėl atitrūko. Po trijų kėlinių priekyje buvo šeimininkai – 64:51.

„Restauratoriai & Hausa“ nepasidavė ir nenuleido rankų, komandai kelis kartus pavyko truputį priartėti, bet ketvirtojo kėlinio pabaigą šeimininkai žaidė užtikrintai ir laimėjo rungtynes rezultatu 88:70 (22:18, 23:16, 19:17, 24:19)

KUN & KAMS: Tautvydas Žioba – 25 tšk. (21 atk. kam., 9 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Liutauras Lukošenkinas – 19 tšk., Justinas Pavlavičius – 18 tšk., Karolis Abramavičius – 14 tšk. (6 rezult. perd.)

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 21 tšk., Jūris Goštautas – 16 tšk. (15 atk. kam.), Martynas Veršinskas – 15 tšk. (11 atk. kam.)

„SD Ranga“ turėjo pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pranašumą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:46 val.)L. Lukošenkino vedina „KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo su savo priešininkais (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 23:25 val.)Trečiose pusfinalio rungtynėse „KUN & KAMS“ įveikė „Ryterną“ bei pateko į finalą! (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:07 val.)Finalas be intrigos ‒ pirmame kėlinyje atitrūkę „KUN & KAMS“ tapo „Įmonių“ lygos čempionais (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 23:41 val.)„Artstone“ parodė charakterį, bet pergalę pasiekė „Restauratoriai & Hausa“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:51 val.)Geresnį pataikymą demonstravę „KUN & KAMS“ susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)Po atkaklios kovos „Restauratoriai & Hausa“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:49 val.)