Baubilas & Verslo pasaulis vs KUN & KAMS (54:72)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 kovo 28 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KUN & KAMS“ tiesiausiu keliu žengė į Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalį

2017 kovo 28 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 1293

Antradienį, kovo 28 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ lygos pirmenybių ketvirtfinalio antrosios rungtynės, kuriose „Baubilas & Verslo pasaulis“ priėmė svečius „KUN & KAMS“ krepšininkus. Pirmajame susitikime svečiai buvo lengvai įveikę šeimininkų krepšininkus (72:118).

Rungtynių pradžioje į priekį įsiveržė „Baubilas & Verslo pasaulis, kuris po taiklaus R. Švagždžio tolimo metimo pirmavo 11:7. Ir toliau šio krepšininko taiklūs metimai leido šeimininkams įgyti dviženklę persvarą 19:9. Visgi, tada šeimininkų puolimas sustojo, kuo puikiai pasinaudojo „KUN & KAMS“ ekipa, kuri po taiklaus D. Kuzmicko metimo paskutinę kėlinuko sekundę, sušvelnino rezultatą iki 19:16.

Antrajame ketvirtyje dar vienas taiklus R. Švagždžio tolimas metimas leido „Baubilui & Verslo pasauliui“ būti priekyje 26:20. Tačiau kėlinuko pabaigoje, daugiausia L. Lukošenkino taiklių metimų dėka „KUN & KAMS“ persverė rezultatą savo naudai ir įpusėjus rungtynėms buvo priekyje 30:33.

Trečiajame kėlinuke D.Juknevičius, dviem taikliais metimais, išlygino rungtynių rezultatą 37:37. Tada G.Mažeika ir A.Urbonavičius pataikė po tritaškį ir svečiai spurtavo bei po trečio kėlinuko jau turėjo septynių taškų persvarą 44:51.

Paskutiniajame kėlinuke „Baubilo & Verslo pasaulio“ krepšininkai pradėjo skubėti, o netaiklūs metimai ir klaidos leido „KUN & KAMS“ dar labiau nutolti. Puikiai žaidęs svečių ekipos duetas L.Lukošenkinas ir D.Kuzmickas nutiesė svečiams kelią į Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 54:72 (19:16, 11:17, 14:18, 10:21).

Baubilas & Verslo pasaulis: Ramūnas Švagždys – 19 tšk. (7 rezult. perd.), Vytautas Mačys – 10 tšk., Rokas Kabašinskas – 9 tšk.

KUN & KAMS: Darius Kuzmickas – 25 tšk. (14 atk. kam.), Liutauras Lukošenkinas – 20 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Aurelijus Urbonavičius – 16 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Gintautas Mažeika – 11 tšk. (17 atk. kam.)

„KUN & KAMS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:02 val.)„KUN & KAMS“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 17:47 val.)„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:13 val.)„KUN & KAMS“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ ekipos (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)Finalas be intrigos ‒ pirmame kėlinyje atitrūkę „KUN & KAMS“ tapo „Įmonių“ lygos čempionais (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 23:41 val.)Likę keturiese „KUN & KAMS“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:35 val.)„KUN & KAMS“ iššvaistė solidų pranašumą, bet pergalę savo rankose išlaikė (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:40 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidę „KUN & KAMS“ nepaliko vilčių „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:12 val.)„KUN & KAMS“ pernelyg nepervargo kovoje su „Callcredit“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)Solidžią persvarą iššvaistę „KUN & KAMS“ išnešė sveiką kailį (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:38 val.)