Lemora vs KUN & KAMS (64:75)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 14 d., Antradienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Aukšto intensyvumo rungtynėse pergale džiaugėsi „KUN & KAMS“

2017 vasario 14 d., Antradienis, 23:48 val., peržiūros: 1367

Antradienį, vasario 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lemoros“ ir svečių „KUN & KAMS“ ekipų. Visų rungtynių metu iniciatyvą savo rankose laikę svečių krepšininkai į savo sąskaitą įsirašė jau vienuoliktąją pergalę. 64:75 (13:19, 16:22, 18:15, 17:19).

Jau pačioje rungtynių pradžioje spurtavę svečių krepšininkai įgijo keleto taškų pranašumą. Kiek vėliau atsigavę „Lemoros“ žaidėjai sumažino deficitą iki minimumo, bet kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę „KUN & KAMS“ susigrąžino šešių taškų persvarą. Antrojo kėlinuko pradžioje pratęsę sėkmingą atkarpą svečiai įgijo dviženklį pranašumą, kurį, bėgant laikui, tik didino. Nepaisant to, prieš pat ilgąją pertrauką sėkmingą atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai sugebėjo sušvelninti atsilikimą iki dvylikos taškų. 29:41.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, kėlinuko pabaigoje šiek tiek geriau pasirodžiusi „Lemora“ sugebėjo laimėti trečią ketvirtį bei sumažinti atsilikimą iki devynių taškų. Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje tris tolimus metimus smeigę „KUN & KAMS“ krepšininkai vėl atitrūko. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar buvo kiek sušvelninę deficitą, bet užtikrintai rungtynes užbaigę svečiai pasiekė pergalę rezultatu 64:75.

„Lemora“: Lukas Patašius – 17 tšk. (17 atk. kam.), Lukas Palivanas – 14 tšk., Egidijus Daukša – 10 tšk.

„KUN & KAMS“: Liutauras Lukošenkinas – 19 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Gintautas Mažeika – 14 tšk., Karolis Abramavičius – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Darius Kuzmickas – 12 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd.)

Po ilgosios pertrauko „SD Ranga“ įveikė „KUN & KAMS“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Artstone“ atlakliose rungtynėse palaužė „Lemora“ ekipą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Callcredit“ antroje rungtynių pusėje lengvai įveikė „Lemorą“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Vilmista“ neturėjo jokių šansų prieš „KUN & KAMS“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:36 val.)Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)Solidžią persvarą iššvaistę „KUN & KAMS“ išnešė sveiką kailį (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:38 val.)Trečiose pusfinalio rungtynėse „KUN & KAMS“ įveikė „Ryterną“ bei pateko į finalą! (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:07 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys padėjo „Lemorai“ įveikti „KUN & KAMS“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:10 val.)„Lemora“ pačioje rungynių pabaigoje palaužė „Vilmistą“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:37 val.)Povilo Mickūno tritaškis atnešė pergalę „Restauratoriams & Hausa“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:33 val.)