KUN & KAMS vs SD Ranga (82:62)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Geresnį pataikymą demonstravę „KUN & KAMS“ susitvarkė su „SD Ranga“

2017 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 22:51 val., peržiūros: 1441

Ketvirtadienį, vasario 9 dieną, Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, R pogrupio rungtynės, tarp vietos „KUN & KAMS“ ir svečių „SD Rangos“ ekipų. Rungtynes geriau pradėję svečiai vėliau buvo bejėgiai prieš aikštės šeimininkų tolimus metimus, kurių dėka jiems pavyko persverti rezultatą ir vėliau atitrūkti bei išlaikyti persvarą iki susitikimo pabaigos. 82:62 (18:10, 24:21, 21:12, 19:19).

Susitikimą šešiais taškais iš eilės pradėjo svečiai, tačiau čia pat iš toli tris tolimus metimus pataikęs E. Pavalkis padėjo „KUN & KAMS“ perimti iniciatyvą. Kiek vėliau žaidimas ir vėl išsilygino, tačiau kėlinuką geriau užbaigę aikštės šeimininkai įgijo aštuonių taškų pranašumą. Antrojo ketvirčio pradžioje žaidimas ir vėl išsilygino, tačiau „KUN & KAMS“ gretose prabilęs D. Kuzmickas suteikė savo komandai dviženklę persvarą. Kiek vėliau svečiams pavyko prisivyti priešininkus, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką ir vėl prabilę šeimininkų snaiperiai susigrąžino dviženklį skirtumą tarp komandų. 42:31.

Po ilgosios pertraukos dar labiau atitrūkę aikštės šeimininkai įgijo septyniolikos taškų persvarą, tačiau taip lengvai pasiduoti neketinusi „SD Ranga“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir kiek sušvelnino deficitą. Vis tik, dar kartelį keliais tolimais metimais pasižymėję „KUN & KAMS“ prieš lemiamą ketvirtį įgijo dvidešimties taškų pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje komandos žaidė gana panašiai besikeisdamos trumpomis atkarpos, todėl skirtumas tarp jų nepakito iki pat rungtynių pabaigos, ko pasekoje įgytą pranašumą išsaugoję „KUN & KAMS“ šventė pergalę rezultatu 82:62.

„KUN & KAMS“: Liutauras Lukošenkinas – 24 tšk. (13 rezult. perd.), Darius Kuzmickas – 18 tšk. (14 atk. kam.), Egidijus Pavalkis – 15 tšk., Gintautas Mažeika – 11 tšk. (14 atk. kam.), Aurelijus Urbonavičius – 11 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.)

„SD Ranga“: Vilius Kudokas – 14 tšk. (13 atk. kam.), Mantas Pukalskas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Karolis Klimas – 12 tšk.

Pagirtinai iš toli atakavusi „Lemora“ nesunkiai susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:10 val.)„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:13 val.)Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:08 val.)Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)Galingai trečiąjį kėlinuką sužaidę „Kauno tiltai“ įveikė „SD Rangą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:28 val.)Puikiai trečiąjį kėlinuką sužaidusi „Lemora“ įveikė „KUN & KAMS“ komandą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:36 val.)Likę keturiese „KUN & KAMS“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:35 val.)„KUN & KAMS“ pernelyg nepervargo kovoje su „Callcredit“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)Solidžią persvarą iššvaistę „KUN & KAMS“ išnešė sveiką kailį (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:38 val.)„KUN & KAMS“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ ekipos (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)