KUN & KAMS vs Lemora (63:70)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Puikus ketvirtasis kėlinys padėjo „Lemorai“ įveikti „KUN & KAMS“

2017 sausio 12 d., Ketvirtadienis, 01:10 val., peržiūros: 1591

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „KUN & KAMS“ ir svečių teisėmis atvykę „Lemora“.

Rungtynės prasidėjo taškas į taškas, kur ne vienai ekipai nepavyko įrodyti pranašumo. K.Abramavičius smeigė du tritaškius metimus ir „KUN & KAMS“ pirmieji įgijo pranašumą ( 11:7). Svečiai sugebėjo greitai išlyginti rezultatą. Kėlinuko pabaigoje toliau K.Abramavičius tempė komandą ant pečių. kur šeimininkai susikrovė 7 taškų pranašumą – 18:11.

Antrąjį ketvirtį „Lemora“ pradėjo įjungę aukštesnę pavarą ( 20:20), tačiau šeimininkai toliau smeigė tritaškius metimus vieną po kito ( 29:23). Per likusį laiką komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir „KUN & KAMS“ išlaikė keturių taškų pranašumą – 34:30.

Po ilgosios pertraukos „KUN & KAMS“ surengė spurtą 9:0 ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 49:36). Po pertraukėlės „Lemora“ susitvarkė tiek su puolimu, tiek su gynba ir ėmė mažinti skirtumą – 52:44.

Ketvirtame kėlinyje „Lemora“ toliau nestabdė apsukų ir per keletą minučių sumažino deficitą iki trijų taškų ( 55:52). „KUN & KAMS“ niekaip nepavyko išlipti iš duobės, o svečiai toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose, kur kėlinuko pabaigoje puolime sužaidė kaip iš natų ir persvėrė rezultatą į savas rankas. „KUN & KAMS“ nesugebėjo atsitiesti ir „Lemora“ iškovojo pergalę, rezultatu – 63:70.

KUN & KAMS: Karolis Abramavičius – 26 tšk., Aurelijus Urbonavičius – 18 tšk., Darius Kuzmickas – 9 tšk. (12 atk. kam.)

Lemora: Martynas Švelnys – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Patašius – 14 tšk. (19 atk. kam.), Tomas Čeida – 7 tšk.

Puikiai trečiąjį kėlinuką sužaidusi „Lemora“ įveikė „KUN & KAMS“ komandą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:36 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsigavusi „Lemora“, įveikė „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 11:43 val.)Po ilgosios pertrauko „SD Ranga“ įveikė „KUN & KAMS“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:21 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:15 val.)Puikus trečiasis kėlinys leido „Callcredit“ džiaugtis pergale prieš vienus lygos favoritų (2017 sausio 13 d., penktadienis, 14:15 val.)Aukšto intensyvumo rungtynėse pergale džiaugėsi „KUN & KAMS“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:48 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)Trečiame kėlinuke tritaškiais prapliupusi „Lemora“ nugalėjo „Artstone“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Vilmista“ neturėjo jokių šansų prieš „KUN & KAMS“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)