Laipsniai vs Nebajeris (81:49)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 13 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ užtikrintai pradėjo C lygos atkrintamąsias

2018 kovo 13 d., Antradienis, 21:34 val., peržiūros: 662

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Laipsniai“ (12/4) ir svečių teisėmis atvykę „Nebajeris“ (8/8).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Nebajeris“ ( 0:5), tačiau „Laipsniai“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir surengė atsaką 10:0, kur svečių treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką „Nebajerio“ puolimas toliau strigo, kur per septynias minutes sugebėjo pelnyti tik du taškus, o šeimininkai išlaikė susikrautą pranašumą ( 18:10). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. „Nebajeris“ turėjo puikią galimybę sušvelninti skirtumą, tačiau nepasinaudojo „Laipsnių“ netaikliais metimais – 32:23.

Po ilgosios pertraukos „Laipsniai“ kėlinuką pradėjo kaip iš natų ( 39:23). „Nebajeriui“ pavyko sumažinti skirtumą iki vienuolikos taškų, tačiau svečiai paleido žaidimą, kur „Laipsniai“ žaidė lyg ant bangos ir po trijų kėlinių komandas skyrė 24 taškai ( 56:32). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir „Laipsniai“ neišbarstė susikrauto pranašumo. Galutinis rezultatas - 81:49 (18:10, 14:13, 24:9, 25:17)

„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Laipsniai“ paliko „KTK“ be pergalių (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 17:25 val.)„Smeliavimas24.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Nebajeris“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:13 val.)„Nebajeris“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Sabonio KC“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:11 val.)Mažumoje žaidę „Laipsniai“ neprilygo Birštono SC – „Olimpas“ komandai (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:09 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Birštono SC ‒ Olimpas“ (2017 gruodžio 16 d., šeštadienis, 16:13 val.)Solidžia persvara „Laipsniai“ įveikė KK „13“ (83:60) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:18 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Laipsniai“ įveikė „Dumblą“ (62:51) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:57 val.)Varžybų pabaigoje Laipsniai pranoko Nebajerį (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:11 val.)