Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs Nebajeris (55:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Nebajeris“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Sabonio KC“

2017 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 23:11 val., peržiūros: 904

Lapkričio 6 dieną, 19:00 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „C“ lygos komandos „Sabonio KC“ (šeimininkai) ir „Nebajeris“ (svečiai). Atkaklios buvo tik pirmosios rungtynių minutės, o vėliau „Nebajerio“ komanda nesunkiai išnaudojo savo jėgą po krepšiu, praktiškai neatakavo iš tritaškio zonos ir susikrovė solidų pranašumą. Iki pat rungtynių pabaigos „Sabonio KC“ taip ir nesugebėjo nors kiek priartėti ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 55:86 (19:19, 12:25, 13:23, 11:19).

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie neblogai atrodė tiek gynyboje, tiek ir puolime, tačiau „Nebajeris“ labai greitai suprato kaip reikia žaisti prieš jaunus varžovus ir visą savo puolimą perkėlė į baudos aikštelę. Tai pasiteisino su kaupu ir skirtumas ne tik išnyko, bet dabar svečiai jau kontroliavo rungtynių eigą. Puikiai išnaudojamas jėgos ir ūgio pranašumas padėjo svečiams spurtuoti ir dar iki ilgosios pertraukos, o skirtumas išaugo kone iki dvidešimties taškų. Prasidedant ilgajai pertraukai „Nebajeris“ jau turėjo solidų pranašumą ir pirmavo rezultatu 31:44.

Didelių permainų neįvyko ir po ilgosios pertraukos, svečiai ir toliau viską statė per aukštus žmones, praktiškai neatakavo iš toli. Tuo tarpu jų varžovai vis bandė pagreitinti žaidimą, ar atakuoti iš toli, bet taiklumas buvo ganėtinai prastas ir žaidėjai tik akimis palydėjo vis didėjantį skirtumą tarp ekipų. Rungtynėms artėjant į pabaigą „Nebajeris“ jau pirmavo triuškinamu rezultatu, bet komanda neatsipalaidavo, išvengė duobių, bei užtikrintai laimėjo rungtynes, rezultatu 55:86.

Po pergalės nugalėtojų komandos treneris A.Zadorožnyj kalbėjo:

„smagu pasiekti pirmą pergalę, žaisti prie varžovus nebuvo sunku, sugebėjome išnaudoti savo ūgio ir jėgos pranašumą po krepšiais“.

„Sabonio KC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Alumnitą“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Sabonio KC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Smeliavimas24.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Nebajerio“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 14:45 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 17:08 val.)„Nebajeris“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:13 val.)M. Kazicko baudos metimas atnešė „Nebajeriui“ pergalę prieš „Krugės karius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 18:07 val.)„Alumnita“ iškovojo pirmąją pergalę sezone patiesdama Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 22:17 val.)Nerezultatyviose rungtynėse sunki „Nebajerio“ pergalė prieš „Krūgės karius“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 17:09 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)