Birštono SC – „Olimpas“ vs Laipsniai (74:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 16 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Birštono SC ‒ Olimpas“

2017 gruodžio 16 d., Šeštadienis, 16:13 val., peržiūros: 770

Gruodžio 15 dieną, „Birštono“ gimnazijoje buvo sužaistos C“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Birštono SC – Olimpas“ ir svečių „Laipsniai“ krepšininkai.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai (2:2), (11:11), o pasibaiginėjus pirmajam kėlinukui po tikslaus A. Marchockio tritaškio „Birštono SC – Olimpas“ pirmavo (20:17) .

Antrajame kėlinuke po to kelių taškų persvara vis pirmavo „Birštono SC – Olimpas“, bet „Laipsniai“ ekipos krepšininkas M.Patašius pataikė 13 taškų, kurie leido svečiams pabėgti nuo šeimininkų (38:45).

Antrąją rungtynių dalį labiau užsivedę pradėję svečiai iškart spurtavo ir nutolo 45:54. Iki kėlinuko pabaigos „Laipsniai“ krepšininkams pavyko įgyti ir 13 taškų pranašumą bei po trečiojo ketvirčio pirmauti (50:63).

Ketvirtajame kėlinuke susiėmusi „Birštono SC – Olimpas“ pradžioje geriau sužaidę ir išlygino rezultatą (65:65). Bet svečiams padarius kelias greitas atakas ir pataikius taiklius vidutinius metimus jie iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas (74:80).

Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)Mažumoje žaidę „Laipsniai“ neprilygo Birštono SC – „Olimpas“ komandai (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:09 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:10 val.)„LazybuGuru.lt“ sutriuškino Birštono SC – „Olimpą“ (109:72) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 00:18 val.)Fantastiškai sužaista antroji rungtynių pusė „Neveronys ‒ LKK“ ekipai leido įveikti „Laipsnius“ (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:28 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Birštono SC ‒ ,,Olimpas““ įveikė „KK „13““ (2018 kovo 06 d., antradienis, 23:05 val.)„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse užtikrinta Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:12 val.)C lygos atkrintamųjų varžybų starte ‒ Birštono SC – „Olimpo“ pergalė prieš KK „13“ (2018 kovo 10 d., šeštadienis, 15:53 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Laipsnių“ pergalę (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:50 val.)