Nebajeris vs ASU dubleriai (92:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Nebajeris“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“

2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 19:13 val., peržiūros: 832

Lapkričio 26 dieną, 15:45 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Nebajeris“ (šeimininkai) ir „ASU dubleriai“ (svečiai). Šiose rungtynėse „ASU dubleriai“ susirinko vos penkiese ir tai buvo tarsi ženklas šeimininkams, kad šiandien reikės nuvarginti varžovus norint pasiekti pergalę. Jau pirmoje rungtynių dalyje „Nebajeris“ nutolo per 20 taškų atstumą. Likęs laikas greičiau tebuvo formalumas, abi komandos suprato, kad rungtynių likimas jau aiškus. „Nebajeris“ užtikrintai finišavo ir laimėjo susitikimą rezultatu 92:64 (23:10, 19:24, 24:12, 26:18).

Jau pirmojo kėlinuko metu tapo aišku, kad intrigos šiandien nebus. Neturėdami keitimų svečiai paprasčiausiai negalėjo išlikti švieži iki rungtynių pabaigos. Tuo puikiai pasinaudojo „Nebajerio“ ekipa ir greitas žaidimas, bei kieta kova po krepšiais jiems leido nutolti. „ASU dubleriai“ sugebėjo pagerinti savo žaidimą antrojo kėlinuko metu, kuomet deficitą sumažino per pusę – iki 10 taškų. Vis tik tai buvo tik laikinas komandos blykstelėjimas ir netrukus šeimininkai vėl nutolo. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Nebajeriui“ pirmaujant rezultatu 42:34.

Vėliau skirtumas tarp komandų tik augo. Nors šeimininkai prastai atakavo iš po krepšio, tačiau užtikrinta kova dėl kamuolių suteikė komandai ne vieną papildomą progą. Rungtynėms artėjant į pabaigą aikštelėje daugėjo chaoso, o tai buvo daug palankiau „Nebajeriui“, šeimininkai išliko „švieži“ ir greitomis atakomis galutinai užtvirtino savo pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 92:64.

Tadas Čiuplys („Nebajeris“):

„šiandien stengėmės pasinaudoti tuo, kad varžovai susirinko tik penkiese. Tačiau jie laiku numušdavo tempą, gerai pataikė savo metimus. Mums padėjo tai, kad gerai pradėjome rungtynes ir dar pirmojo kėlinuko metu pabėgome tolyn, nes vėliau kiek atsipalaidavome. Mums šį pergalė buvo labai reikalinga, nors ir žaidėme ne pilnos sudėties ir patys, keista, kad varžovai atvyko tik penkiese, gal sesija sutrukdė. Nors pergalė ir buvo lengva, bet gerbiame kiekvieną savo varžovą.“

„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Sabonio KC“ vos neprisižaidė su „ASU dubleriai“ (75:73) (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė penkiese susirinkusius „ASU dublerius“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 23:16 val.)„Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „ASU dublerius“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)„KMAIK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dubleriai“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:31 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)BC „Straight“ ketvirtajame kėlinuke įrodė pranašumą prieš „ASU dubleriai“ (79:68) (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:24 val.)