Laipsniai vs Dumblas (62:51)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 26 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nerezultatyviose rungtynėse „Laipsniai“ įveikė „Dumblą“ (62:51)

2018 vasario 26 d., Pirmadienis, 23:57 val., peržiūros: 788

Vasario 26d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Didžiosios taurės F pogrupio reguliariosios rungtynės tarp: aikštės šeimininkų – „Laipsnių“ ir svečių – „Dumblas“.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, po pirmųjų keturiu minučių 14:3 pirmavo „Laipsniai“, tačiau 2 R.Šiumetos tritaškiai sušvelnino rezultatą – 14:9. Antrame rungtynių kėlinyje „Laipsniams“ pavyko įmesti tik 1 tritaškį iš 10 bandymų, tačiau tai nesutrukdė šeimininkams dar labiau padidinti pranašumo ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi – 29:20.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 4 taškų, tačiau 9:2 atkarpą sužaidę „Laipsniai“ vėl atitrūko nuo varžovų. Ketvirtį laimėti „Dumblui“ pavyko, tačiau tik minimaliu 1 taško skirtumu – 41:33. Ketvirtame kėlinyje svečiai dar tikrai nekėlė baltos vėliavos ir vis bandė kvėpuoti varžovams į nugarą, „Dumblo“ krepšininkams vėl pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų, tačiau rungtynių pabaigą užtikrintai gynyboje sužaidę „Laipsniai“ šventė pergalę – 62:51 (14:9, 15:11, 12:13, 21:18).

„Laipsniai“ komandos treneris Artūras Jankevičius:

Viskas nesisekė, labai negražios rungtynės tiek sportiniu principu, tiek žaidimo kokybe ir manau priešininkų komanda atitiko savo pavadinimą.

Atkakliose rungtynėse KK „13“ įveikė „Dumblą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:19 val.)Permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 16:28 val.)Solidžia persvara „Laipsniai“ įveikė KK „13“ (83:60) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)Permainingoje kovoje „Hermis“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:16 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Laipsnių“ pergalę (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Laipsniai“ paliko „KTK“ be pergalių (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 17:25 val.)„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75) (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Laipsniai“ antrą kartą įveikė „Nebajerį“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 19:29 val.)