KK „13“ vs Laipsniai (60:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Solidžia persvara „Laipsniai“ įveikė KK „13“ (83:60)

2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 21:18 val., peržiūros: 639

Sekmadienį, vasario 4d., Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Didžiosios taurės, F pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – KK „13“ ir svečių – „Laipsnių“.

Nuo pat rungtynių pradžios svečiai kontroliavo rungtynių eigą ir neleido nei per plauką priartėti varžovams. Per pirmąjį rungtynių ketvirtį „Laipsniai“ įmetė 4 tolimus metimus ir užbaigė kėlinį turėdami 7 taškų pranašumą – 15:22. Antrąjame kėlinyje svečiai demonstravo solidžią gynybą ir per visą antrąjį kėlinį varžovams leido įmesti tik 7 kėlinio taškus. S.Banaitis dar labiau užtvirtino savo komandos pranašumą, per 2-ąjį rungtynių kėlinį įmetęs 4 tritaškius užbaigė pirmąją rungtynių pusę turėdamas 20 taškų savo sąskaitoje, o „Laipsniai“ pirmavo 21 taško skirtumu – 22:43.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo abejų komandų puolimu, tiek KK „13“, tiek „Laipsniai“ keitėsi taikliais metimais, greitomis atakomis. Nors šeimininkai trečiajį rungtynių ketvirtį laimėjo 2 taškais, „Laipsnių“ persvara liko vis sunkiau įveikiama. Ketvirtąjame rungtynių kėlinyje keitėsi ne daug kas, svečiai išlaikė savo turimą pranašumą ir užbaigė rungtynes turėdami 23 taškų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 60:83 (15:22, 7:21, 25:23, 13:17).

„Laipsniai“ Aurimas Jurkšaitis:

Šiandien sekėsi neblogai, pataikėm tritaškius metimus, sugrįžo mūsų traumuoti žaidėjai, rotacija didesnė or gynyba ir puolimas geriau sekėsi.

Nerezultatyviose rungtynėse „Laipsniai“ įveikė „Dumblą“ (62:51) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Laipsniai“ paliko „KTK“ be pergalių (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 17:25 val.)Permainingoje kovoje „Hermis“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75) (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:29 val.)Permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 16:28 val.)Atkakliose rungtynėse KK „13“ įveikė „Dumblą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:19 val.)„LazybuGuru.lt“ nusileido solidžiai žaidusiems „Laipsniams“ (54:70) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Laipsniai“ antrą kartą įveikė „Nebajerį“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 19:29 val.)